Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el ezt hatarozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el ezt hatarozottan neki?

Figyelt kérdés

1 eves kapcsolatban vagyok egy 30 eves ferfival. En 19 vagyok.. a szokasos tortenet, eleite nagyon jo volt aztan jottek a veszekedesek stb de kibekultunk nagyon jol elvoltunk. Az utobbi idoben, viszont nagyon sojat veszekedtunk semmisegeken, o is idegesebb volt en is. Most hetvegen is veszekedtunk es odaig fajult a dolog hogy szakitottunk. Aztan aznap este meg megbeszeltuk a dolgokat.. vagyis igazabol csak en. De mikor en akartam veget vetni ennek az eesznek es vegleg bemenni a hazba, o utanam szolt h csak ennyi.. 30 evesen benne nincs annyi hatarozottsag hogy kimondja h vege.. en nagyon szeretem ot, es nem is birnam kimondani a szakitast, de mar 2 napja miatta bogok, mert egyaltalan nem en vagyok neki az elso, a heten nem talalkztunk nagyon talan 1x v 2 x felorara. Es neki ma sem az az elso dolga igy ha mar nem szakitotunk h minel tobb idot velem toltson.. nem jott be hozzank, ( nem hozzam nem jon be szimplan hozzank) en mentem el hozza a lakasara ez is felidegesitett kicsit, de nem baj bennem meg van egy kis remeny es mgyek en utana.(elhivott) aztan mivel megy holnap reggel 6kor dolgozni, azt hittem hoz annyi aldozatot h legalabb az estet egyutt toltsuk es nem az az elso h o lustalkodjon.. de nem felnyolckorul eljottem tole o is ment meg haza ( meg nem 100%) lakik a hazaban... felajanlottam h ji lenne ha hnap neznenk egy filmet este.. de o munka utan is jon ki csinalja a kerti munkakat mert megveszi hozza hnap az anyagot stb es MAX. Utana! Filmezhetunk.... es en k..rvara unom mar ezt h nem kapok egy fikarcnyi megbecsulest nem en vagyok az elso mikozbe en rengeteg dolgot megteszek erte...(fozok neki segitek a takaitasban kerteszkedesben ha tudok). Most is hogy eljottem csak a sirast hozta ki belolem, ugy hogy ha este hiv tegnap etimincidens utan mar ugyis odaadtam a cuccait ugy gondoltam hogy megmondom neki akkor en, hogy akkor ez nem megy igy tovabb hogy o o nem tori magat azon h velem lehessen.. az a kerdesem vagyis inkabb a keresem, hogy hogyan mondjam meg neki egy az egybe frankon tomoren ezeket a dolgokat? Leirom az en szovegem csak elegge nagy az igazsagerzete es szeretnem ordibalas nelkul kozolni vele hogy fel is fogja a dolgokat es ne neki alljon feljebb... az en verziom amit mondanek neki:

(Szia szia) azt szeretnem neked mondani, hogy en ugy erzem hogy egyaltalan nem becsulsz meg, nem en vagyok neked az elso es ahelxett hogy az este egy kicsit velem lettel volna inkabb otthon fetrengesz... nekem ehhez nincs tobb idegrendszerem, folyamatosan csak a hibaimat veszed eszre... jobb lesz ha vege inkabb en nagyon szeretlek de ugy latom hogy ez teged teljesen hidegen hagy...


Z lenne a szoveg, kerlek ertelmes valaszokat adjatok, nagyon szomoru vagyok, es szeretnem par hasonlo koru ember velemenyet kikerni, mert sokszor csak ordibalasba ullad ez az egesz es mindkettonk a maga igazat fujja...

Koszi


2015. máj. 10. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Kb a 10. sorig bírtam...az elgépelést és az ékezetek hiányát még elviselem, de könyörgöm, ha azt akarod, hogy valaki elolvassa, akkor tagold már egy kicsit a mondandódat!
2015. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Mivel elég nagy a korkülönbség, ő már a munkára koncentrál, a ház körüli teendőit egyedül kell ellátnia azon felül, hogy te segítesz olykor-olykor neki, míg a te fő dolgod a tanulás (ha még középiskolába / felsőoktatásba jársz).

Valamilyen szinten az érthető is, hogy munka után (korán kelés után meg pláne) fáradt és pihenni vágyik, és egy dolgozó felnőtt férfinek nincs annyi ideje barátnőzni, mint a korosztályodbelieknek, akiknek annyi a napi dolguk, hogy eljárjanak iskolába és otthon segítsenek a családjuknak, bulizni járjanak...

Másak az igényeitek a korotokból adódóan, te is mást helyezel első helyre, ő is mást.

Egyébként nem elkeserítésképpen, de lehet részéről már kihűlt a kapcsolat, vagy legalábbis nem ég olyan nagy lángon már a szerelem, mint a kezdetekben, azért is nem közeledik feléd, és rendezi előrébb a hétköznapi dolgait.

Talán tényleg érdemes lenne odaállnod elé, és nyíltan megkérdezned, hogy akar-e még komolyan tőled valamit, és ha igen, akkor miért nem tud kicsit több időt szánni rád. Esetleg találkozhatnátok úgy, hogy csak hétvégente, és akkor a többi tennivalóját elvégzi abban az 5 napban, és ráér veled tölteni az időt a maradék 2-ben.

De semmiképp sem alázkodj meg előtte és ne hagyd, hogy elnyomjon a véleményével, hogy manipuláljon.

2015. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nehezen értelmezhető ez az egész iromány!
2015. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Én sem olvastam végig, mert belezavarodok a mondataidba.
2015. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
A párod két okból nem fordít rád időt: nem szerelmes, csak kényelmes neki, hogy ott vagy szükség esetén, és érzi, hogy hosszú távon nem lesz jövőtök, mindegy neki, hogy előbb vagy utóbb lesz-e vége. Lehet, hogy megpróbál visszatartani szavakkal, ha szakítasz vele, de az égvilágon semmire nem számíthatsz tőle tettekben. Annyit valóban nem ér számára egy ilyen zűrös kapcsolat. A szakítószöveged egyébként nagyjából csak panaszkodás és a másik hibáztatása, amire biztos ezerféle kifogást fog gyártani, hogy miért nincs igazad, úgyhogy nem kell kitérni ezekre. Elég lenne annyi, hogy szakítani szeretnél, mert mint kiderült, teljesen eltér az életfelfogásotok, és emberileg sem illetek össze, nincs értelme tovább húzni egymás idegeit és idejét. Ettől még egyikőtök sem lesz rossz ember, csak ne egymással próbálkozzatok.
2015. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként miért kell lepontozni mindenkit? Bárki is volt...

Ha valaki egy kérdésre korrekt választ ad, nem OFFol, akkor a fenéért kell a lefelé ujjacskákat nyomogatni?!

2015. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem most ne keresd had kapcsoljon ha hianyozni fogsz neki keresni fog es akkor elmondhatod neki,hogy több figyelmet szeretnél mert neked a jellenlegi helyzet nem oké és ha ezt nem tudja megadni akkor keresel olyat aki igen! Mert találnál is!

Egyébként azt értem hogy fáradt és pihen,de miert nem mész át hozzá és mondjuk pihentek együtt? Az is egyutt töltött idő..

A leveledet amit írtál én nem küldeném el érezhető hogy csak haragból írtad...Ezt írnám: Szia! Nekem kell egy kis idő gondolkodni a kapcsolatunkon mert nekem ez ilyen formában nem megy.Sajnos sok dolgot nem kapok meg tőlled amire szükségem lenne,megértem hogy fáradt vagy és vannak saját dokgaid de ha már bnod van akkor legyen rá is időd..kérlek gondoljozz el rajtunk és majd ha ugyérzed hogy lesz rám több időd és energiád akkor beszélhetünk vagy mindketten keresunk mást.

2015. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Első: a tizedik sorig még egész jól van tagolva, de kb jókor hagytad abba, mert utána übergáz! :)

Szóval Kedves Kérdező! Mi a kérdés? Mert az jön le, hogy ez a faszi téged nemigazán tisztel, de jó vagy neki egynek, főleg hogy mindent megcsinálsz neki és még a szívedet is kitárod felé. Egy 30 éves pasi már nem szórakozik a nővel, akire tényleg szüksége van! Szerintem Te nem kellesz neki... Te csak egy áthidaló elem vagy az életében. Fölösleges törni magad, hidd el!

2015. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Azt kell mondanom, hogy mind a ketten eretlenek vagytok egy kapcsolathoz(a pasidat a leirasbol kb.16-nak tippelnem) te meg olyan hulyesegen kepes vagy fennakadni, hogy nem te vagy neki az elso(30 eves...!).

Szerintem ebbol kifolyolag nem hiszem, hogy lefog jonni neki a szitu. Sok a duma, ebbol is csak veszekedes lenne. Zard rovidre, es ne keresd tobbet, meg ne akarj vele beszelgetni. Felesleges.

2015. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!