Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl hamar, túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar, túl komolyan gondolja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem, megfulladok. Hihetetlenül ragaszkodik, legszívesebben minden percét velem töltené, de nekem szükségem van szabadidőre, amikor egyedül vagyok, és ő ezt nehezen érti meg, azzal jön, hogy nekem ő nem is fontos, nem szeretem eléggé, stb. Állandóan azt szeretné, hogy vele legyek. Alapból messze lakunk egymástól, csak hét közben talizunk de akkor minden nap, mert akkor vagyunk egy városban. Úgy érzem, bekorlátoz. Ő össze akar költözni, de én még nem akarok eljönni otthonról, nem akarok összeköltözni. Keveset vagyok a szüleimmel, hiányoznak. Örülök, ha hétvégén nyugiban otthon lehetek. Biztos éretlen vagyok, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Mindketten 23 évesek vagyunk. Mit csináljak?
2015. máj. 11. 12:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

érzelmi zsarolás...nem normális a barátod...de szó szerint...visszavághatsz a fegyverével...csak ki tudja mit vált ki belőle...


"nem vagyok neked elég fontos"

"fontos vagy, viszont így megfojtasz! lehet külön kellene folytatni"

na és ami itt következne...


elég erőszakos lehet ez később még nagyon visszaüt...érzelmileg fog zsarolni, mert tudja, hogy az beválik...

2015. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Interferencia ***** válasza:
Úgy tűnik, nem passzoltok eléggé..
2015. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
konkrétan öngyilkossággal fenyegetőzik, ha szóba jön a szakítás :(
2015. máj. 11. 12:55
 14/22 Interferencia ***** válasza:
100%
Akkor meg ki kell dobni, csak fenyegetőzik. Ha bejön az 1%, és mégis megteszi, akkor sem te vagy a hibás, mert beteg ember volt.
2015. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh, és ezek után még együtt vagy vele? Ez a srác beteg, nem normális. A helyedben azonnal kiraknám. Sajnálatból nem lehet valakivel együtt lenni.
2015. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
istenem bárcsak megértene, és meg lehetne oldani normálisan a helyzetet :((
2015. máj. 11. 12:57
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"konkrétan öngyilkossággal fenyegetőzik, ha szóba jön a szakítás :("


hajaj.


Ha jot akarsz, most azonnal szakitasz, es beszuntetsz vele minden kapcsolatot.


A baratod sajna pszichesen beteg, kapcsolatfuggo. Ha 3 honap utan ezt muveli, akkor kesobb sokkal de sokkal rosszabb lesz. Menekulj amig teheted!

2015. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteg lesz, meg kiborul, sőt még öngyilkossággal is fenyegetőzik. Na az ilyet kell otthagyni azonnal! Ha ezt nem érti meg, akkor értesse meg vele faterod, vagy valamelyik férfirokon. Ha meg tényleg kinyírná magát, akkor csak egy hülyével kevesebb lenne.
2015. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem is az a gond, hogy komolyan gondolja, hanem, hogy elmebeteg módra viselkedik... Szerintem jobban járnál, ha szakítanál...
2015. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
igen tényleg ez lenne a helyes megfogalmazás... borzalmas helyzet, teljesen kétségbe vagyok esve :(
2015. máj. 11. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!