Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl hamar, túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar, túl komolyan gondolja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem, megfulladok. Hihetetlenül ragaszkodik, legszívesebben minden percét velem töltené, de nekem szükségem van szabadidőre, amikor egyedül vagyok, és ő ezt nehezen érti meg, azzal jön, hogy nekem ő nem is fontos, nem szeretem eléggé, stb. Állandóan azt szeretné, hogy vele legyek. Alapból messze lakunk egymástól, csak hét közben talizunk de akkor minden nap, mert akkor vagyunk egy városban. Úgy érzem, bekorlátoz. Ő össze akar költözni, de én még nem akarok eljönni otthonról, nem akarok összeköltözni. Keveset vagyok a szüleimmel, hiányoznak. Örülök, ha hétvégén nyugiban otthon lehetek. Biztos éretlen vagyok, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Mindketten 23 évesek vagyunk. Mit csináljak?
2015. máj. 11. 12:44
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
30%

Költözz össze vele. Aztán akkor tuti h megun és nem is fog veled foglalkozni mert megkapta amit akart.

Aztán majd ô fog lelépni

2015. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
21-esre nehogy hallgass! Borzasztó tanács, SEMMIKÉPP sem költözz össze ilyen emberrel... ott lenne aztán véged!
2015. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!