Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál ilyet a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet a párom?

Figyelt kérdés

Este elaludtunk úgy maradt a villany. Észrevettem de úgy vagyok vele hogy nem baj mert majd ki kell menjek a mosdóba úgyis. Hajnalban felebredtunk ugrott ki az ágyból h le oltja mondom lecci ne. Nem tudom hallotta e. Aztán nagyon erélyesen suttogva (nem egyedül lakunk) mégegyszer mondom legyszives ne hadd éljek kicsit. Ennyi csúszott ki a számon mert dög fáradt voltam. Elaludt én kikapcsoltam a gépet mert úgy maradt három perc és mar leoltottam a lámpát öt percet a kicsi világított aztán telomon neteztem de nem bírtam elaludni mert szerintem durva volt és felment a vérnyomásom. Később próbáltam keltegetni h éhes vagyok menjünk el a boltba mondja jo aztán megnézi mennyi az idő á akkor mégsem korán van. Mondtam neki h felidegesitett nem tudtam aludni de nem mondott semmit. Megint kertem jöjjön el velem a boltba és azt mondta h mire fel öltözik én éhen halok. Mondtam neki hogy megvárom majd ki nyögte nem akar jönni és hogy egész éjszaka nem tudott aludni mert égett a lámpa. Mondom én aludtam ha téged zavart miért nem oltottad le? Erre hogy o felkelt leoltani de én utánna használtam. Három percig. Szóval kamuszagu nem? Miért mond ilyeneket?

Éhes vagyok és mar öt órája fenn vagyok és undokoskodik velem.

Tegnap 7 órán át pakoltam a lakreszben és ma nem a szekrénybe akarta tenni a ruhákat kintről (ezt sem értem ha a másik éhes miért nem azzal kezdjük na mindegy) mondom ne oda tegye (volt ott két db ruha amit nem pakoltam el egyik az öve nem tudtam tiszta e) hanem a szekrénybe. Erre nagy morcoson elfogadta majd ment oda a nem tiszta ruhakhoz hogy akkor ezeket miért nem vittem ki a szennyesbe. Megjegyzem azért mer azt a szülei is használják és nem is jo a mosógép ki kellene cserélni és ezt o is tudja. Help


2015. máj. 12. 09:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Azért elég nagy lány vagy már ahhoz, hogy el tudj menni egyedül boltba, nem ?
2015. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Interferencia ***** válasza:
72%
Az ilyen nőktől mentsen meg a sors.
2015. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom eldönteni, melyikőtök lehet a hülyébb.
2015. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Egy hisztizsák vagy és úgy fogalmazol, hogy nem is értem mi van. De elárulom, hogy fényben nagyon nem egészséges aludni. Az alvás alatt keletkező hormonok kizárólag sötétben termelődnek normális mértékben. Én sem tudok fénynél aludni, ha elalszok akkor is csak felületesen, nem tudom kipihenni magam, fél óránként felkelek. Van, aki nagyon érzékeny erre.
2015. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem mert a boltba van fornettis és mi mindent együtt szoktunk enni
2015. máj. 12. 09:51
 6/29 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok rá. Amúgy meg irodalomból ötös voltam és vagyok
2015. máj. 12. 09:54
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Bárcsak nekem is ilyen problémáim lennének az életben :D
2015. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Ja és a párod helyében nagyon kiakadtam volna, ha korán felkeltesz, mondván téged szórakoztatni kell meg vinni etetni... ahhoz képest ő elég jófej volt, hogy csak annyit mondott, hogy korán van még és visszaalszik. Én tuti mérges lettem volna. Miért nem szaladtál le a boltba és lepted meg őt azzal, hogy már terített asztallal, reggelivel várod, ha ennyire unatkoztál? 19/L
2015. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Azért mert tegnap egész nap szünet nélkül helyette is pakoltam szó nélkül aztán neki intéztem kaját magamra semennyi idom nem maradt. Továbbá én rendkívül társas lény vagyok.
2015. máj. 12. 10:04
 10/29 A kérdező kommentje:
De szerencse h nem te vagy a párom mindenestre fogalmad sincs arról h milyen egy lelki terrorban élni hat ne is tapaszald meg.
2015. máj. 12. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!