Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál ilyet a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet a párom?

Figyelt kérdés

Este elaludtunk úgy maradt a villany. Észrevettem de úgy vagyok vele hogy nem baj mert majd ki kell menjek a mosdóba úgyis. Hajnalban felebredtunk ugrott ki az ágyból h le oltja mondom lecci ne. Nem tudom hallotta e. Aztán nagyon erélyesen suttogva (nem egyedül lakunk) mégegyszer mondom legyszives ne hadd éljek kicsit. Ennyi csúszott ki a számon mert dög fáradt voltam. Elaludt én kikapcsoltam a gépet mert úgy maradt három perc és mar leoltottam a lámpát öt percet a kicsi világított aztán telomon neteztem de nem bírtam elaludni mert szerintem durva volt és felment a vérnyomásom. Később próbáltam keltegetni h éhes vagyok menjünk el a boltba mondja jo aztán megnézi mennyi az idő á akkor mégsem korán van. Mondtam neki h felidegesitett nem tudtam aludni de nem mondott semmit. Megint kertem jöjjön el velem a boltba és azt mondta h mire fel öltözik én éhen halok. Mondtam neki hogy megvárom majd ki nyögte nem akar jönni és hogy egész éjszaka nem tudott aludni mert égett a lámpa. Mondom én aludtam ha téged zavart miért nem oltottad le? Erre hogy o felkelt leoltani de én utánna használtam. Három percig. Szóval kamuszagu nem? Miért mond ilyeneket?

Éhes vagyok és mar öt órája fenn vagyok és undokoskodik velem.

Tegnap 7 órán át pakoltam a lakreszben és ma nem a szekrénybe akarta tenni a ruhákat kintről (ezt sem értem ha a másik éhes miért nem azzal kezdjük na mindegy) mondom ne oda tegye (volt ott két db ruha amit nem pakoltam el egyik az öve nem tudtam tiszta e) hanem a szekrénybe. Erre nagy morcoson elfogadta majd ment oda a nem tiszta ruhakhoz hogy akkor ezeket miért nem vittem ki a szennyesbe. Megjegyzem azért mer azt a szülei is használják és nem is jo a mosógép ki kellene cserélni és ezt o is tudja. Help


2015. máj. 12. 09:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Talán ki kellene találnom a kérdésed alapján, hogy lelki terrorban tart? Bár ha te a lámpaoltást is így éled meg, akkor nagyon valószínű, hogy csak a te képzeletedben él ez a terror és a legtöbb konfliktust te generálod.
2015. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy irodalomból ötös voltál/vagy, de attól még fogalmazni nem tudsz.


Én sem teljesen értem a helyzetet. Ő mikor volt durva és miért? Elvileg hajnalban hozzád se szólt, csak le akarta oltani a villanyt, hogy nyugodtan aludjon (valóban, van akit ez jobban zavar, én se tudok villany mellett aludni), és te voltál az, aki kétszer rászólt, hogy ne kapcsolja le a villanyt. Ha végül mégis lekapcsolta volna, most érted, ezen húzod fel magad? Vagy a történetből itt kihagytál valamit? Mert a leírtak alapján nem érzem sem durvának, sem vérnyomásnövelőnek az ő viselkedését, max a tied.


Aztán meg, ha éhes vagy, egyél. Nem feltétlenül kell hozzá a másik is. Ha nem akar, akkor feltehetően nem éhes, vagy ha amúgy is mindig együtt mentek, akkor tudod, mit szeret, veszel abból is. Azért ennyire életképtelen nem lehet valaki, hogy órák óta éhes, és még mindig nem tett érte semmit... Az utolsó bekezdésednek meg semmi értelme. Ez most mi? Ilyenen vesztek össze, vagy csak simán rosszul esett, hogy hozzád szólt? Mert megtette, amire kérted, és őszintén nem tudom, mi bajod van.


Hisztis vagyok magam is, de ezekben komolyan nem látom az okot, amiért megsértődhetnél. Sőt, a "problémák" 99%-át magadnak okoztad amúgy is. Szerintem vagy fogalmazd át, hogy érthetőbb és világosabb legyen, vagy ha mindent leírtál, akkor gondolkozz el az életed nagy problémáin, és gondolj bele, mit tehetnél, hogy ezeken változtass.

2015. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Ha ilyen 5 éves szinten vagy ne akarj párkapcsolatot. Neurotikus, hisztis végtelenül ostoba és életképtelen. Szülők nyakára minek összeköltözni?


Felkeltetted a párod, hogy megetessen. Ez most komoly? Felnőttet játszani elég idős vagy de egyedül leugrani a boltba nem? Az eszem megáll. Azt ugye tudod, hogy a semmin sértődtél meg?

2015. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Lelki terror:

Lekapcsolom a lámpát--> te:ne kapcsold le--> ok

Te: mennyünk el a boltba--> nem akarok---> lelki terror.


Szerintem 14 éves vagy kb.

2015. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Tanulj meg központozni, és tagolni, mert a történetedből nekem annyi maradt meg, hogy égve felejtetted a villanyt, majd gépeztél mert párod felbaxott és reggel nem akart veled boltba menni ezen te besérültél.

Az egész kérdésednek se füle se farka.

Majd ha értelmesen is leírod, akkor lehet tudunk választ adni.

Egyébként a kérdésből úgy fest, hogy botrányosan elkényeztetett hisztérika vagy.

Szerintem pasid hót hülye, hogy eltűr. Vagy jó nő lehetsz akit jól esik megb..sznia.

Na mindegy.

HA értelmesen kérdezel kapsz értelmes választ is.

2015. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm de inkább keresek olyan helyet ahol megertenek.
2015. máj. 12. 11:39
 17/29 Interferencia ***** válasza:
Majd kérlek mondd el, hogy a te fejecskéden kívül hol találtál ilyet!
2015. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Katasztrófa a fogalmazásod, már bocs. Alig lehet megérteni hogy mit is akarsz.

Nem értem, hogy felnőtt tétadre nem tudsz lemenni a párod nélkül a boltba?! Jeasus.

2015. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Na jól van nincs itt semmi látnivaló oszolj van

Utolsó előtti igen van ilyen és a párom megért. Na bumm.


Igen nem megyek nélküle sehova mert annyira szeretem.

Akinek nem tetszik az ne válaszoljon


Egyébként keressetek magatoknak mást kérdést ott kell szapulni a kerdezot nem itt

2015. máj. 12. 17:16
 20/29 A kérdező kommentje:

Ja. Tudok fogalmazni, nem is kicsit, de nem fogom neked leírni, hogy melyik író versenyen hol mit értem el. Attól, hogy ki akadva írtam, mobilrol ami nem egy plazmatévé méretű kijelzővel rendelkezik: bocs.


Egyébként én szoktam a kérdezőben a jót keresni, mindig megtalálom, itt csak egy-két embernek sikerült.

Egyébként a párom állandó jelleggel ki van szolgálva, ezt annak üzenem aki szerint unatkoztam. Majd akkor mondd meg mit tegyek, ha az én cipőmben jársz. Nem tudhatod, mennyire vagyok fáradt. De azt hiszem itt most abbahagyom mert szeretnem megőrizni a tagsagomat

2015. máj. 12. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!