Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál ilyet a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet a párom?

Figyelt kérdés

Este elaludtunk úgy maradt a villany. Észrevettem de úgy vagyok vele hogy nem baj mert majd ki kell menjek a mosdóba úgyis. Hajnalban felebredtunk ugrott ki az ágyból h le oltja mondom lecci ne. Nem tudom hallotta e. Aztán nagyon erélyesen suttogva (nem egyedül lakunk) mégegyszer mondom legyszives ne hadd éljek kicsit. Ennyi csúszott ki a számon mert dög fáradt voltam. Elaludt én kikapcsoltam a gépet mert úgy maradt három perc és mar leoltottam a lámpát öt percet a kicsi világított aztán telomon neteztem de nem bírtam elaludni mert szerintem durva volt és felment a vérnyomásom. Később próbáltam keltegetni h éhes vagyok menjünk el a boltba mondja jo aztán megnézi mennyi az idő á akkor mégsem korán van. Mondtam neki h felidegesitett nem tudtam aludni de nem mondott semmit. Megint kertem jöjjön el velem a boltba és azt mondta h mire fel öltözik én éhen halok. Mondtam neki hogy megvárom majd ki nyögte nem akar jönni és hogy egész éjszaka nem tudott aludni mert égett a lámpa. Mondom én aludtam ha téged zavart miért nem oltottad le? Erre hogy o felkelt leoltani de én utánna használtam. Három percig. Szóval kamuszagu nem? Miért mond ilyeneket?

Éhes vagyok és mar öt órája fenn vagyok és undokoskodik velem.

Tegnap 7 órán át pakoltam a lakreszben és ma nem a szekrénybe akarta tenni a ruhákat kintről (ezt sem értem ha a másik éhes miért nem azzal kezdjük na mindegy) mondom ne oda tegye (volt ott két db ruha amit nem pakoltam el egyik az öve nem tudtam tiszta e) hanem a szekrénybe. Erre nagy morcoson elfogadta majd ment oda a nem tiszta ruhakhoz hogy akkor ezeket miért nem vittem ki a szennyesbe. Megjegyzem azért mer azt a szülei is használják és nem is jo a mosógép ki kellene cserélni és ezt o is tudja. Help


2015. máj. 12. 09:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahahhaha :D:D
2015. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Interferencia ***** válasza:
56%
Egyre mélyebbre ásod magad. :D
2015. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ennek örülök de elastok ti enélkül is remelem törlik a kérdésem mert elég rosszul esnek a valaszaitok meg a rosszindulat.
2015. máj. 12. 22:21
 24/29 anonim ***** válasza:
56%

https://www.youtube.com/watch?v=YrBcdDuUaDg

MI VOLT EZ A SZELLEMI KUTMÉRGEZÉS?!?!?!


Ekkora hisztizsákot én összecsomagolnék, és kiraknám az ajtó elé hogy "alig használt, ingyen elvihető"

Legyünk tisztában a dolgokkal: nem tudod elmagyarázni mi a bajod. SENKI nem tudta megérteni hogy neked itt most mi bajod volt.

Égett a villany az volt a baj? Hogy nem oltotta le? Vagy hogy le akarta? Vagy hogy nem tudja hogy egy soros rlc körben többhullámú gerjesztés esetén soros rezonancia van, ezért az áram időfüggvégényből az adott körfrekvenciájú jel kiesik?


Botrány amit tolsz, csodálom hogy a pasid elvisel.

2015. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Legyszi szalljatok mar le rólam. Köszi

A kérdés nem az volt, hogy én milyen vagyok. Köszönöm

2015. máj. 12. 23:39
 26/29 anonim ***** válasza:
56%

Miért mi volt a kérdés? Hogy mért akarta lekapcsolni a villanyt? Vagy jogy miért nem kelt fel boltba menni? Komolyan ennyi erővel azt is kérdezhetnéd miért lélegzik...

Ilyen életképtelen tapadós hisztizsákot én még nem láttam. Ha párod elutazik éhen halsz mert mindent együtt csinálunk? Ha valaki olyan hülye hogy 5 órája éhes de nem eszik mert a párja nem akar azon nem lehez segíteni. Teljes joggal oltogatnak a váladzválaszolók, amit leművelsz az a józan ész és az önállóság ellen elkövetett merénylet.

2015. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

A kérdés az az volt hogy miért hazudik vagy ilyesmi.

Én akkor a válaszadók szerint nem lehetek fáradt, nem tarthatok a paromra igényt, esetleg annyira kevés a pénzünk hogy együtt kell kiokoskodni hogy mit eszünk. Aki meg nem értette, nem én szóltam hozza, hanem ő hozzam. Én minden egyes nap mindent megteszek érte. Ennyit arról, hogy nem vagyok önálló. Lehetek annyira fáradt testileg-lelkileg, hogy támogatásra van szükségem. De ezek szerint ti sosem vagytok faradtak. Mellesleg nem a kérdésre valaszoltatok, pedig jo szándékkal jöttem ide. Most fáradtabb vagyok, mint a kommentek elott. Nem ismertek, nem tudtok megítélni egy válasz alapján. Mellesleg a gyakori szabályzatában benne van, hogy a kérdésre kellene válaszolni

2015. máj. 13. 12:31
 28/29 anonim ***** válasza:
71%

De ebben hol volt benne az, hogy hazudott? Leírtad a tegnap reggeli eseményeket- hogy felkelt, le akarta oltani a villanyt, és te megkérted, hogy ne tegye. Meg hogy nem akart veled elmenni kaját venni. Most őszintén, itt a történetben hol hazudott?


Én nem vonom kétségbe, hogy valami van. De az, ahogy leírtad, az nem közvetíti megfelelően, hogy valami probléma van, még csak nagyon párbeszédeket se idéztél, vagy ha mégis, az is inkább ellened szólt, hogy egy 4 éves gyerek szintjén hisztizel. Azon gondolom senki sem fog megsértődni, ha valaki le akarja kapcsolni a villanyt, vagy nem a szekrénybe teszi (elsőre) a ruháit, csak miután megkérik rá. Mert a leírt kérdésedből nagyjából ez jön le, hogy ezen sértődtél meg. És nem értjük, hogy mégis hol hazudott, vagy egyáltalán itt miben lehetett hazudni? Meg azt sem értjük, hogy ilyen helyzetben a problémád hol van.

2015. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd már el kívülálló szemével amit ideokádtál! Értelmezhetetlen katyvasz. Szegény meg nem értett nő! Hattyúk halálát járd már még el kérlek!
2015. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!