Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnál, ha a volt barátnőto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Kiakadnál, ha a volt barátnőtok öngyilkossággal fenyegetőzne, ha nem mész vissza hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:27
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm=(

Minden képen kifog menni a sírjához, szeretnék tőle méltó mód elbúcsúzni, ha már mikor élt nem tettem ezt.

Lelkiismeret furdalásom van amiért nem hittem a fenyegetésének és magára hagytam a problémáival, hisz segíthettem volna neki, hogy valahol segítségre találjon!

Remélem egy jobb helyre került, ahol már nem fáj neki semmi és ahol boldog tud lenni!

2010. márc. 3. 17:17
 42/45 anonim ***** válasza:

1978. évi IV. tv.; Öngyilkosságban közreműködés

"mindenkinek erkölcsi kötelessége lenne visszatartani az ilyen lelkiállapotban lévő személyt a cselekmény végrehajtásától"


tegnapelőtt 22:00


Komolyan mondom hogy te nem érted a nyelvet! Nem azt mondtam, hogy maradjon vele! Én azt mondtam hogy figyeljen rá!!!

A te természetes szelekciós elméleted és az ezáltal tükrözött felfogásod nagyon hasonlít a hitleri eszmékhez! Nem fogod fel, hogy ez teljesen más mint egy fogyatékos ember léte? Azon nem tudnál segíteni de az ilyen embereken lehet, és kell is!


Ha megadta volna az msn címét igenis foglalkoztam volna vele, még akkor is ha kevés lett volna az esélye.


Te emberileg erősen megbuktál, ha nem bírod felfogni ennek az egésznek a jelentőségét!!!

Tényleg nem csesztetésnek mondom, de itt valami mellett nagyon elmész! Próbáld meg megérteni, mit mondok!

Az ilyen ember nem örökre elveszett!! Ennyi erővel mondhatnád hogy a baleset áldozata gyógyuljon meg magától, vagy pusztuljon el!

Csak én érzem hogy baj van ezzel a felfogással???!!!!!

2010. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
48%

tegnap 16:41


Talán segíthettél volna talán nem! De megpróbáltad? Próbáltál neki segíteni?

Nem te okoztad a halálát, de a közöny is felelős a tragédiában. Azok közönye, akik nem foglalkoztak komolyan vele!

Minden öngyilkossági kísérlet segítségkérés volt! Most egy életen át emésztheted magad, már ha igaz hogy megtette.

Végignéztem a híreket de nem írnak sehol sem fiatal lányról, csak egy 71 éves férfiról, és egy másikról aki szintén nem nő.


Ha igaz, akkor ez egy szörnyű tragédia, de hajlok rá hogy azt mondjam hogy megelőzhető lett volna több odafigyeléssel! Mindenki részéről! A szülők is hibásak, de talán a legtöbbet az tehette volna aki miatt meg akarta ölni magát. Sőt, azok is hibásak akik nemtörődően legyintenek az ilyen elesett emberekre. Ez egyáltalán nem intelligens hozzáállás!


Nem mondom, hogy ne emészd magad. Igaz az már nem segít, talán csak a következő ilyen utadbakerülőn, de ha a helyedben lennék én sosem bocsátanék meg magamnak!

2010. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Tegnap délután volt a temetése, nem mentem el rá. Este mentem ki hozzá elbúcsúzni, és akkor jöttem rá, hogy mindig is szerettem és most, hogy már nincs tudom mekkora kincs volt és, hogy mennyire fontos volt számomra. Térdre rogyva zokogtam, de a könnyeimmel már nem érek el semmit:ő már meghalt és ez az én hibám!

Soha nem bocsátom meg magamnak!

2010. márc. 6. 13:14
 45/45 anonim ***** válasza:

Túl nagy kérés lenne, hogy iwiw-en megnézhessük?

Kellene egy név.

2010. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!