Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnál, ha a volt barátnőto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Kiakadnál, ha a volt barátnőtok öngyilkossággal fenyegetőzne, ha nem mész vissza hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
29%

szard le. úgysem tenné meg. de, ha meg is teszi akkor ez van. téged nem lehet hibáztatni. ha meg akar halni ott egy halom panel ház a 15. kerületben. ha onnan leugrik neki kampec. egy barátom is azt mondta, hzogy "Ha legközelebb táborba megyek az első késsel felvágom az ereimet!" mire én megkérdeztem "miért nálatok nincsen kés???" aztán kiderült, hogy nincs is lelkiereje hozzá.

és, ha a lánynak gyomormosás kellett akkor biztos pirulákat vett be. az meg szánalmas öngyilkosság mert nem válalja a fájdalmat. szóval maga a csaj egy nagy szánalom.

töröld le msn-ről és ne vedd fel a telefont, ha csörög és az sms-eit olvasatlanul töröld ki. ha nem esik le neki, hogy már nem a csajod akkor sajnálom ez van. max hamarabb ér véget az élete.

2010. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
18%
Nem mennék vissza,semmisem garantálja,hogy éjjel nemkattanbe és gyilkolmeg.
2010. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Titeket nem érdekel az, hogy úgy beszéltek ennek a lánynak az életéről, mintha egyáltalán nem számítana nektek, hogy él vagy sem?
2010. febr. 24. 17:57
 14/45 anonim ***** válasza:
41%
nekünk nem számít, hogy él vagy sem, nem is ismerjük. Amiket itt olvasol, azok mind objektív döntések. De ha szubjektíven nézzük a dolgot, sem áldozhatod fel magad, hogy mindketten egy rossz kapcsolatban szenvedjetek.
2010. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
De akkor, hogy segítsek neki?
2010. febr. 24. 18:07
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz a szüleinek vagy a testvérének, hogy kezdjen vele valamit, pl. vigye szakemberhez, vagy beszéljen vele.
2010. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
21%

Aki kb az "aki hülye, haljon meg" nevezetű szólással hasonló értékűt írt, kívánok neki hasonló jókat..


Nem nagyon értem, hogy hogyan írtad ki a kérdést.. A te barátnőd?

2010. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm! más fél évig voltunk együtt és két hónappal ezelőtt szakítottam vele, mert már nem éreztem, azt, hogy szeretném.
2010. febr. 24. 19:23
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbáljátok felfrissíteni azt a kapcsolatot?

Ha a saját életét eldobná érted, akkor hidd el, nagyon szeret, és ez hatalmas kincs, meg kell becsülni, hogy nem fekszik le fűvel-fával.

Szerintem adj neki még egy esélyt. De tisztázd le, hogy ez tulajdonképpen most olyan "próbaidő" szerűség, ne várjon tőle sokat. Nem mondom azt, hogy legyél vele szemét, szimplán ne éreztesd vele, hogy halálosan szeretnéd (főleg, hogy nincs így.)

Hidd el, úgy fog örülni, hogy mindent megtesz, hogy jobb legyen a kapcsolat..

Remélem elgondolkodsz ezen (: Néha kicsit kell önfeláldozónak is lennünk.

2010. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
41%
És akkor most szánalomból menjen vissza hozzá, csak hogy a csaj ne legyen öngyilkos? Szerintem az se sokkal jobb. Aztán ha véget akarna vetni megint a kapcsolatnak, megint eljátszaná a lány ezt az öngyilkos dolgot.
2010. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!