Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnál, ha a volt barátnőto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Kiakadnál, ha a volt barátnőtok öngyilkossággal fenyegetőzne, ha nem mész vissza hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%
18:14-nek üzenem, hogy akkor most a fiú szánalomból menjen vissza? ha meg akar halni a lány hajrá. nem fogom megakadályozni és nem is akarom. azt se tudom ki az. szted hol érdekel ez az egész? az is lehet, hogy a kérdés egy jó nagy kamu egy ügyes íróval. erre gondoltál már? (persze ilyenkor tagad a kérdező, hogy ez igaz) szóval aki hülye az haljon meg, ha ennyire meg akar halni. legalább az öngyilkos génjei nem mennek tovább.
2010. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu a kérdés, kedves utlsó válaszoló, ez az igazság, és csak azért írtam ki, mert nem tudtam, hogy mit tegyek!

Én régen szerettem az a lányt, csak valahogy minden elmúlt,és szakítottam vele, pedig tudtam ,hogy ő még mindig nagyon szeret. Egy ideig csak hívogatott meg írogatott, nem válaszoltam neki azt hittem, hogy így majd könnyebben lel felejt, de tévedtem: a múltkor írt, hogy ő nem képes nélkülem élni és ugyan nem mondta ki, hogy megakarja ölni magát de utalt rá és félek, hogy ha valami váratlan történik az életében megteszi. Sajnos érzelmileg nagyon gyenge és ismerem, ha valaki most a napokban megbántaná megtenné! Ha szólnák a szüleinek azzal nem érném el csak azt, hogy biztos okot adjak neki az öngyilkosságra, azt meg nem akarom, hogy kórházba csukják4

Nem tudom mit csináljak?...

2010. febr. 25. 13:02
 23/45 anonim ***** válasza:
14%
Ha már nem vagyok evel együtt amit mit foglalkozzak vele?!
2010. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
14%
-evel +vele
2010. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
93%
Hát valamit muszály csinálnod.Nekem volt egy fiú ismerősöm aki nagyon szerelmes volt egy lányba.A lány elhagyta és a szüleinek a tanyáján felakasztotta magát.Apukája találta meg már halott volt :(
2010. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
95%
ilyen esetben minnél elöbb kell szólni egy orvosnak mert nemhogy magát de még a másikat is megölheti.hiradóba nem egyszer hallhattunk már ilyeneket.
2010. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező, megértem, hogy agódsz. Nem azért írok, hogy mégjobban elvegyem a kedved, de nekem is van egy ismerősöm akibe nagyon szerelmes volt egy fiú, de a lány nem szerette viszont, ezért nem jött össze vele. A fiú írt egy sms-t a lánynak, hogy nagyon szereti és nem tud nélküle élni. És a srác öngyilkos lett, kiugrott a vonat elé.

Ezt csak azért írtam le, hogy komolyan vedd. Próbálj segíteni neki. Először is beszélj egy szakemberrel. Nem valószínü, hogy kórházba zárják, de néhány beszélgetés könnyíthet a lelkén.

Ha a szüleivel nem akarsz erről beszélni, akkor legalább a legjobb barátnőjének szólj, aki tud rá figyelni.

2010. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
22%
16:32 es, ez egy ertelmes valasz volt te gyoker miert o tehet rola h a bnoje a rajongast tulzasba viszi. ennyibol anyadat meg teged felkene kotni mert olyan vagy amilyen kis getrahajas a tobbi meg anyad hibaja kis suttyo. beszelj bnoddel mindenkeppen tobbszor is errol h belassa miert nem jo a kapcsolat, de a zsarolasnak ne engedj!
2010. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy aljas dolog. Magyarázd el neki hogy ezzel nem vágódik be nálad.


Vagy: Fogadd vissza és csald meg fűvel fával. Így megundorodik tőled és egy utolsó szemétként fog rád gondolni. :) Így nem is fog téged siratni. :)

2010. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember sérült! Lelkileg összetört. Nem szabad bántani!

Elkeseredett. Ettől ő nem rossz ember, csak nem találja az útját.


Ne bántsd, inkább segítsd!!!!

2010. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!