Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt ez a párom részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt ez a párom részéről?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk már jó ideje. Én eddig egy pékségben voltam eladó, heti 12 órát dolgoztam 8€/órás fizetésért, mellette suli. A párom csak suliba jár, szociális segélyt kap mellé, ami valamivel magasabb, mint a fizetésem.

Megbeszéltük, hogy ha ő végez a suliban hó végén, elmegy teljes állásra. Én augusztusban végzek, úgy volt, én utána.

Imádom a munkám, közel van, jó a kollektíva, már megszoktam, szerettem csinálni. Ma mondta reggel a párom, hogy az én fiókomból írt egy mailt a nevemben egy másik pékségnek, akik teljes állásra keresnek alkalmazottat, és behívtak holnap interjúra, munka előtt nézzek be.

Ha felvesznek, jó, ha nem, maradok, ahol vagyok.


Jogos, ha zavar, hogy anélkül csinálta, hogy megbeszéltük volna?

Félek, szerencsétlenkedni fogok azon az interjún.


21L


2015. máj. 18. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyetertek teljesen veled 10es,de milyen jogon mondunk emberek ilyet hogy valaki szakitson a parjaval, mert rossz fat tett a tuzre. Nem tudjuk hogy rendszeres e vagy sem, vagy hogy milyen a kapcsolatuk. Rossz jel de azert fejvesztes egy alkalom miatt meg nem jar erte :)
2015. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: én sem mondtam, hogy szakítson, de ez kb az utolsó dobása lenne a páromnak ebben a témában (meg az első is). Ha most nem értené meg azt, hogy nem a felettesem, nem egy kisgyermek szülője, nem egy mindenható entitás, aki bármit eldönthet helyettem, akkor félnék, hogy újra és újra megteszi. Szóval most kell megértetni vele, hogy ilyen még egyszer ne forduljon elő.
2015. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De ezt ne vedd szemelyeskedesnek mert nem neked irta hanem az elozo kommenteloknek :D en a helyedben merges lennek kerdezo
2015. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én voltam mindkettő ;)
2015. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon kotekedos mindketto kommentelo tanulj meg olvasni ! Nem te irtad hogy szakitson hanem a feletted levo KOMMENTELOK ;)
2015. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az hogy zavar, az a jogos.
2015. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!