Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem. 25/L vagyok és 4 éve vagyok kapcsolatban. Ideje lenne a lánykérésnek de én még nem vagyok felkészülve rá. Mármint a jegyességre mert nem érzem azt h ő lenne az igazi. Ezt már átbeszéltük, h én még nem akarom. Több oka is van h miért nem. Írni akartam egy pró és kontra listát, de sokkal hosszabb volt a kontra. Tehát mellette szól h szeret engem. Szereti a gyerekelet és tud is bánni velük, remek apa lenne. Jó vele a szex (mármint ha van és nem utasít el,akkor havonta kb 4szer) Hát ennyi. Ellene: egy szerencsétlen. Eltartani sem tudna míg GYESen vagyok. Kihasznál több szempontból is. Állandóan veszekszünk. Megváltoztam miatta: megalázkodok neki, mindent úgy csinálok ahogy mondd h ne legyen vita, de még is van. Elhitette h ez az én hibám mert én mindent másképpen/más szemszögből látok ami igaz is, csak nem fogadja el. Sakkban tart, mert nem tud visszamenni a szüleihez meg sehová ha szakítunk, ráadásul 50%os levonása van a fizujából kb még szeptemberig. Neki kinullázódik minden tartozása nekem meg: diákhitel,személyi kölcsön,folyószlahitel, hitelkártya, provident kölcsön és ez mind 4 év alatt. Csak én érzem ezt igazságtalannak? Ja meg még megmondta a kapcsolatunk elején (tiszta korrekt módon) h ha elhagyom akkor öngyilkos lesz. Nincs senkije. De még barátai sem. Akik vannak azok mind miattam vannak. Nehéz elviselni a nagyképű természetét. Ráadásul már kezdem megutálni is. A folyamatos megalázkodásaim mind egy-egy tüske marad bennem. De ideje lenne már megházasodni is. A szüliem se fiatalok. De én nem akarok minden nap így élni. Megváltozni nem fog. Várjak szeptemberig, esélyt adva neki hátha új életet kezdene? Mert így nem akarom kirakni az utcára... Engem nem érdekelnek a hitelek sem. Sőt, másik férfi sem! Csak nyugodtan akarok élni. Lehet magányra vagyok teremtve? Köszönöm h elolvastátok! Várom a véleményeket, kérdéseket!
2015. máj. 27. 06:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt így elolvasva az volt az első kérdés bennem, hogy milyen mazohista az, aki egy ilyen párkapcsolatnak alárendeli magát? Mi játszódik le abban a lányban, aki egy ilyen pasi mellől nem menekül messzire? Persze, teljesen jó szándékú és nagyon jó lelkű vagy, ha ezek ellenére is megpróbálod őt támogatni a végsőkig, de azért azt tudnod kell, hogy ez neked egyáltalán nem kötelességed! Hogy ő az utcára kerül-e, öngyilkos lesz-e, az nem a te hibád és nem is a te felelősséged ezt megakadályozni. Leginkább akkor nem, ha ezt ő nem viszonozza sehogy sem. Márpedig azzal, amit leírtál, nem viszonozza még csak minimálisan se. Én azt látom, hogy te csak egy eszköz vagy neki, egy menekülő útvonal. Ha te kidobod, akkor keres valaki mást, aki eltartja, elpátyolgatja őt. Ne gondold, hogy egy ilyen ember tényleg öngyilkos lenne! Ő túl önző, túlságosan is öncélú. Az ilyenek nem öngyilkolják meg magukat. A helyedben a hibáit a szemére vetném, elmondanám neki, hogy mind addig, amíg így viselkedik, ilyen ember, addig nekem oly mindegy, hogy hogyan árt magának, hiszen nincs különösebben veszíteni valóm. Ezzel fenyegessen valaki olyat, akinek fenyegetést is jelent a dolog. Aki veszítene valamit a halálával. Tisztán sorold fel neki a hibáit, azokat, amiken változtatnia kell és ha nem változik, akkor viszlát.
2015. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ez egy borzalom, ez nem lesz jobb, azonnal rakd ki a szűrét.

Nagyon sajnálom a sok-sok hitelt, amibe beletaszítottátok magaDAT. Nem kellett volna. Igaziból tök mindegy, hogy összeházasodtok-e, mert most is úgy éltek, mintha házasok lennétek.

Szerintem amúgy a csávó nem is normális, személyiségzavaros lehet, azonnal szakíts, ha jót akarstz magadnak.

Anyagilag hogy fogsz egyenesbe jönni???

Erre választ várok Van erre terved? Kirakod a szűrét, és hogyan kezdesz el kijönni az adósságokból?

Ez most szerintem fontosabb, mint hogy 1 éven belül újabb pasid legyen.

De amúgy biztos lesz, még fiatal vagy, hidd el.

29-30-ig még van időd egy rendes pasit találni.

Ha meg öngyilkos lesz, (amúgy nem lesz az) hadd legyen, ha hozzámész akkor azzal te leszel jelképesen öngyilkos.

2015. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tedd ki a szűrét még teljesen tönkre nem teszi az életed!
2015. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez már csak megszokás, legyen erőd megválni tőle, mert mellette nem vár semmi jó!
2015. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 omba ***** válasza:

Azt akartam írni, ha már kalkuláció dolga a kapcsolat, akkor az már nem az....


De ez: "Megváltoztam miatta: megalázkodok neki, mindent úgy csinálok ahogy mondd h ne legyen vita, de még is van. Elhitette h ez az én hibám mert én mindent másképpen/más szemszögből látok" után azt mondom: hagyd a fenébe, de sürgősen.


Nem lesz öngyilkos, de ha az lesz, az nem a te felelősséged, ilyen szar zsarolásnak főleg ne engedj.


És mire nagyképű, akinek még barátai sincsenek?

Hogy akkor most te örökbe fogadtad, de ő viszi a prímet?


És hogy jön ide, hogy te magányra volnál teremtve???

Nem, csak rossz pacák mellett kötöttél ki. Jó lecke volt, menj tovább!

2015. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!