Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok? Vagy ez másokat is kicsit bosszantana?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal nagyjából 2 éve vagyunk együtt, és mostanában nagyon zavar egy csaj akivel facebookon szokott dumálni. A barátom imádja az autókat, mindig csinál valamiféle autót otthon, és hát én meg... lány vagyok, nem értek hozzá. Mindig jár el autós találkozókra, én van, hogy elmegyek vele, mert tényleg érdekel, hogy mit csinál, de nem igazán tudok hozzászólni. Mindig megkérdezem persze, hogy mi van épp az aktuális kocsijával amit szerelget, és mindig el is mondja. Én egyetemre járok, mostanában nem vagyunk olyan sokat együtt, mint eddig, és ezért aggódom amiatt, hogy a múltkor láttam, mikor ott voltam nála, hogy mikor odaértem hozzájuk éppen egy olyan csajjal dumált facebookon aki ugyanilyen autómániás mint a barátom. Én elég féltékeny vagyok, ami az alacsony önbizalmamnak köszönhető, meg mert a barátom előttem sokat csajozott. Először nem érdekelt annyira, aztán láttam, hogy a facebook kiírta, hogy minden képét végiglájkolta a barátom, és hogy mindig beszélnek. A barátom olyanokat mondd nekem, hogy milyen jó lenne, ha eljönne Pestre, és elmehetnének együtt este erre-arra a városba autóval, meg ilyenek... Barátomnál rákérdeztem, hogy ez mégis micsoda, és annyit mondott, hogy hát ez facebook csoportban ismerte meg a lányt, aki felniket akart venni tőle vagy mittudomén. Mindig azt mondja a barátom, hogy a fiúk egy ilyen lányért, aki ilyen autómániás, ölnének,és ezért kezdett el főként zavarni. Szerintetek ezért érdemes idegeskedni? Vagy ne foglalkozzak vele?


2015. máj. 28. 08:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem "félelmeid" az érdekesek - két össze ne illő ember együttese.

Én közgazdász férfiként sem tudtam igazán megtanulni - megszeretni meg főleg nem - az autószerelést, pedig hát a nem hobbi Trabanthoz az kellett.

Te meg doktornőként majd azért kínlódsz ezzel, hogy jobban megfelelj a srácnak, mint az akivel közös a világuk?

Nem, ez esélytelen.

2015. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Nem regalasz.. tortent valami? Beszeltel vele a dologrol? Mi a helyzet?
2015. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jajj de kis aranyos vagy, hogy így érdekel mi történik velem :) Hát... Igazándiból próbáltam vele beszélni, és annyit mondott, hogy ne aggódjak, nincs ezzel a lánnyal semmi, meg amúgy is ő olyan, mintha egy fiú lenne, csak egy "haver". Most úgy vagyok vele, hogy jó, akkor elhiszem, és nem emlegetem fel többet, most is találkoztunk és most nagyon jó volt vele. Megmutatta mit beszélgettek facebookon, és hát semmi különös igazándiból, írta neki, hogy jó lenne, ha feljönne Pestre, de ennyi. Hát nehéz most, de fontos a bizalom... szóval most dolgozom ezen, és remélem nem fog semmi olyan csinálni, ami miatt a bizalmam megrendülne. Mondtam neki, hogy rosszul esett, amiket mondott, és mondta, hogy ne haragudjak. Csak kiemeltem a kérdést, mert további véleményekre is kíváncsi vagyok. Sokszor kicsit naiv vagyok az a helyzet...
2015. máj. 30. 22:29
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Orulom, hogy azert sikerult rola beszelnetek.!:) azert tartsd nyitva a szemed, az ordog sohasem alszik. Kivanom hogy tebyleg te legy neki a sokkal de sokkal fontosabb, es ugy tunik a reakciojabol is hogy ez jgy van. :)
2015. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kerdezo! Azota is minden oka?:) Remelem nagyon boldogok vagytok.
2015. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát... történt pár dolog... De azt hiszem hogy azóta minden jó, mint régen.

2015. jún. 11. 15:43
 17/18 anonim ***** válasza:
És a barátod is fejlődik a tüszős mandulagyulladás felismerésében?
2015. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok? Ez nem hangzik tul jol..
2015. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!