Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam?

Figyelt kérdés
Fél éve éltem egy boldog párkapcsolatban. Az első barátom, 20 éves voltam amikor megismertem. Azt hittem hogy amit érzek iránta az szerelem. Két hónapja megismertem egy zenész srácot egy bandában ő volt az énekes. Én alkalmi munkában a 13.kerületben egy hotelben dolgozom recepciósként és egy este alkalmával a zenész srác odakeveredett. Kért egy szobát, odaadtam a kulcsot. Másnap reggel meghívott reggelizni, jót dumáltunk, aztán éreztem azt a bizonyos szikrát hogy már most sokkal jobban kívánom őt mint a barátomat. Végül nem bírtam magammal és lefeküdtem vele. Úgy éreztem hogy ez a szerelem az igazi a mindent felül író, de a barátomat is szeretem és nem akarom megbántani. Szerintetrj mit tegyek? Melyik sráccal maradjak? 21é.l

2015. máj. 29. 02:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Velem! :D

29/F

2015. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a zenész nem akar tőled semmit, nem gondolod??? És egyikbe sem vagy szerelmes, a szerelem nem testi fellángolás.Az is, de úgy egyébként egész más, sokkal több.
2015. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!