Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek abban az esetben, ha úgy érzem/látom, hogy hárman vagyunk a kapcsolatban? A párom exével tartja a kapcsolatot, bár állítása szerint haverként tekint rá. Ez nekem fáj.

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 07:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek azzal hogy az Ex ne legyen olyan szinten mint a jelenlegi párkapcsolat.. Lehet barát vagy lehetnek jóban , de nem kell túlzásokba esni .. Szerintem megvan az egészséges határ ismerős haver és párkapcsolat között .. és ha nem tudja valaki magát ahhoz tartani akkor pedig dönteni kell mi a fontosabb a múlt vagy a jelen.. főleg ha a kettő együtt nyilván nem megy. Szerintem se veszekedj vele ezen mond el hogy ez téged miért zavar és hogy nem akarod ezt így mert úgy érzed háttérbe szorulsz .. Ha nem változik hosszútávon sem akkor jobb ha elengeded.. Volt olyan aki majdnem hogy az exével élt, nekem az már túlontúl sok volt...
2015. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt, s soha se szakította meg vele a kapcsolatot. Bár is így tudom.
2015. máj. 29. 11:53
 13/14 A kérdező kommentje:
Már most fájdalmas.
2015. máj. 29. 11:54
 14/14 A kérdező kommentje:
Pedig minden olyan szép lenne, ha nem lenne az a nőszemély!
2015. máj. 29. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!