Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen rossz az ikrek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz az ikrek és a rák kapcsolata?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok,rák. Beleszerettem egy ikrekbe ő pedig kihasználta az érzelmeimet :(
2015. máj. 31. 16:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen felnőtt vagyok és attól még mert úgy érzem van igazság a horoszkópban, attól még nem vagyok hülye. A felelősséget neki kell felvállalnia, mert ő rontotta el a kapcsolatot!! Ennyit erről
2015. jún. 14. 17:51
 12/16 anonim ***** válasza:

"A felelősséget neki kell felvállalnia, mert ő rontotta el a kapcsolatot!! Ennyit erről"


Na tessék, és egoista is vagy. Egy kapcsolatban mind a két fél hibás, ha rosszul alakul a helyzet. Te pedig csak dobálod a sarat, hogy ő a hibás, ő rontotta el! Miért, mert te teljesen hibátlan vagy?

Egy kapcsolat két személyen múlik.

2015. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát jó ez igaz de akkor is ő használta ki az érzelmeimet és egy ilyen emberrel nem éri meg együtt maradni pedig én még most is szerelmes vagyok belé !!! :(
2015. jún. 14. 18:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Megbeszéltétek a gondjaitokat? Elmondtad neki, hogy mennyire megbántott téged?


Ha rossz a kapcsolat, akkor vess neki véget, de a rosszul sikeredettség nem a horoszkópon múlik. Biztosan keveset beszélgettetek, nem volt meg a tisztelet, odafigyelés, törődés, megbecsülés, önzetlenség, segítőkészség..stb.

2015. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla de ő tök bunkón kezelte meg csúnyákat mondott. Benne még a tisztelet se volt meg. Ezen nagyon kiborultam. Úgy beszélt velem mint egy kutyával nagyon rosszul esett és ha mondtam neki hogy hagyja abba a sértegetést nem hagyta abba mert ő "viccnek" szánta.
2015. jún. 14. 18:17
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor ennek így tényleg nincs értelme! Szakítás aztán kezd újra az életedet!

Az ilyenre kár is időt pocsékolnod!

Szórakozz, nagyon fiatal vagy. :)

Majd találsz egy másik lányt, akkor sokkal jobban tisztelni fog téged és szeretni.

2015. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!