Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megmondjam h ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megmondjam h ezt érzem?

Figyelt kérdés
A barátnőméknél élek, egyelőre munkanélkül míg nincs munkám otthon takarítok főzök stb persze a barátnőm meg az apja is szoktak kaját csinálni is meg apja takarít is de van h csak ugráltatnak h ezt csináld meg azt csináld (pl barátnőm folyton velem csináltat limonádét szedjek én neki kaját töltsek én neki cigit stb) és olyankor úgy érzem h csak egy cseléd vagyok és sokszor érzem úgy h majd összeesek de nem szólok senkinek mert anyagiakba nem teszek le semmit az asztalra
2015. jún. 2. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki.
2015. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre igazán jó megoldás nincs. Valamilyen szinten mindenkinek igaza van és mindenkinek nehéz. A lány két tűz között van: ha szeretnek is téged a szülei, néha biztosan odamondogatják a barátnődnek, hogy nem helyénvaló ez az állapot stb. Egy szülő azt szeretné látni, ha a lánya stabil anyagi körülmények között, függetlenül, gondmentesen élhet egy nála tehetősebb férfival. Ez genetikailag a szülőkbe van kódolva. Még csak igazán rosszindulatnak sem nevezhető, hisz ha te szülő lennél, te is valószínűleg azt szeretnéd, hogy a gyereked "jó kezekben legyen". Elképzelhető, hogy a szülők részéről az ugráltatás emiatt van. Az is lehet, hogy egy fokon tesztelik a lustaságodat. Ha pl nem ugrasz rögtön, nem segítesz azonnal, akkor hajlamosak elkönyvelni lustának és levonni a nevetséges konklúziót: "Biztosan a munkát is ilyen intenzitással keresi". A barátnőd igazán ki sem állhat melletted, hiszen ha nagyon össze szólakozik a szüleivel, esetleg azonnal kiadhatják mindkettőtök útját, és hát gondolom nem véletlenül laktok ott. Ez egy mindenkinek kényelmetlen helyzet. Semmiképp ne mondd meg, hidd el ebből nem jöhetsz ki jól még a barátnőd előtt sem. Reflexből rögtön a szüleit védené, akármennyire is szeret téged. Próbálj meg ebben a lehetetlen helyzetben alkalmazkodni, fejet hajtani amennyire lehet és közben fenntartani azt a látszatot, hogy ezerrel a munkakeresésen vagy. (És persze valóban keresni a melót) Hidd el egy nőnek sem nézik már el, ha háztartásbeli fiatalon, egy férfival pedig még kritikusabbak. Akkor is véleményt formálnának erről, ha már külön élnétek pároddal, de úgy, hogy a szemük előtt zajlik az egész, még rosszabb. Igyekezz sürgősen változtatni ezen, mert a kapcsolatodba kerülhet. (Tapasztalat)


22/L

2015. jún. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom javasolni, hogy minél hamarabb menjél el valahova dolgozni, ahol értékelik a munkádat....ne próbáld bemagyarázni magadnak, hogy Te nem tudsz munkát találni.

Ha lesz állásod akkor felborul a mostani rend, nem fognak lenézni a szülők sem, helyre tudod tenni az önbecsülésedet is.

Ami a párodat illeti....azzal nincs probléma ha párod megkér rá hogy csinálj egy pohár italt....azzal van a probléma ha elvárja és számon kéri.....ne hagyjad, hogy egy papucs hapsit csináljon belőled!!!

37F

2015. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt nekem is egy ilyen kapcsolatom, igaz, hogy én nem éltem ott velük, maximum egy hétvégét töltöttem velük ott. Rettenetesen lenéztek, mert az elején volt egy üzleti vállalkozásom ami később összeomlott. Nem tudtam könnyen talpra állni, és a suli is ott volt mellette. SZóval azt folytattam.Kedvencből megtűrté lettem. Utána hogy szóvátettem ezt, már utáltak is. olyannyira, hogy hátrányosan megkülönböztettek. Nem nagyon akartak köszönni, összesúgtak a hátam mögött úgy, hogy hallottam. Otthagytak a házukba amig elmentek vásárolni.(pedig régebben mindig elvittek, és még vettek is valamit) ...Amikor az apja vett egy motort, kiment megcsodálni az egész család. mindenki kipróbálhatta. a két sógora, a három lánya, köztük a barátnőm is. Még az unokája is, aki akkor feleannyi idős sem volt, mint én. Mindenkit végigkérdezett, de engem nem. Majdnem elbőgtem magam, de erős maradtam. Nem azért mondom, hogy most sajnáljatok, de igenis, az igazság tényleg fájdalmas egy szinten... rettenetesen sok megaláztatást kellett végigtűrnöm ott. Aztán vége lett. Nagyon sokat sírtam, bántam, de mostmár rájöttem, hogy jobb lett így. Nem tudott volna a lány egészséges gyerkeket szülni nekem. És bevallom; egy olyan családba nem akartam volna így utólag sem benősülni, sem unokákat adni olyan embereknek. Egy dolgot tudok mondani: Állj talpra, motíváljon, hogy jelenleg is egyedül vagy ( Mertha a szülő úgy dönt, még a gyereket is eltiltja tőled, és tenni fog azellen, hogy akarata érvényes maradjon) ...ÉS sürgősen keress valami munkát. Olyan jellegűt, hogy valamennyit meg tudj takarítani. Mert felteszem azt, hogy ha továbbra is ott szeretnél lakni, akkor felszámítanak egy kis "önrészt" is...
2015. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!