Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Várnátok vagy legyen vége?

Figyelt kérdés

Szeretném az őszinte véleményeteket kérni:

Párkapcsolatban élek már másfél éve. Nem lakunk együtt, külön városban, hétvégente találkozunk.Hol nálam, hol nála, hol szüleimnél. 25 és 30 között vagyunk.Mostanában biztos nem fogunk összeköltözni.Ő nem jön hozzám,mert van egy még lakhatatlan háza,annak felújítására költ.Egy faluban lakik,ami számomra élhetetlen.Én albérletben lakok (város),és erre nem akar kiadni pénzt.Inkább minden hétvégén autózik hozzám.Én nem akarok tiszta szívemből oda költözni a házába,esetleg ha nagyon muszáj. Úgy érzem, nincs megoldás.Én nem akarok ott lakni,ahol ő,ő nem akar itt lakni,ahol én.Nekem kevés a hétvégi tali.Úgy érzem,elhidegülünk,unom a végtelen pötyögést neten.Hétvégén mikor találkozunk,előjönnek a problémák,én mindig feszült vagyok,mert sehol se tudunk kettesben lenni (szülő,lakótárs...stb).Mindemellett szeretem őt.De a körülmények nem a legjobbak,sőt.Még egy évig biztos ez lesz,ha nem több és kezdem elveszíteni a türelmem.Van,amikor minden szuper vele,ő komolyan gondolkozik,gyereket akar tőlem,és persze majd házasságot.De megfordul a fejemben sokszor,hogy hagyom az egészet.Nekem több kellene,hogy ragaszkodjak hozzá,néha úgy érzem,mintha nem is lenne kapcsolatom így,hogy alig látjuk egymást.Ti mit tennétek? Tudom,az én helyzetem. Nekem kellene dönteni, csakhogy nem tudok. 25/N


2015. jún. 2. 22:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Próbálj úgy gondolkodni, hogy mi lenne 5-10 év múlva. Ha egyáltalán nem tudod elképzelni a jövőd egy faluban (én biztos nem tudnám), ő pedig nem hajlandó elköltözni, akkor sajnos ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Kicsit makacsnak, kompromisszumképtelennek tűnik a párod.
2015. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
az is...
2015. jún. 3. 20:56
 13/13 anonim válasza:
56%
De albérletben sincs jövő.. Onnan nagyon nehéz kijutni hogy mondjuk saját háza legyen az embernek. Szerintem a ház a megoldás csak de ha nem tudja eladni mert nem kapna pénzt akkor megint patthelyzet. Talán végső megoldásként tényleg meg kéne próbálni munkát keresned ott. Ha nem lesz akkor lehet hogy tényleg szakítani kéne.
2015. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!