Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok neki fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok neki fájdalmat okozni (rossz ember vagyok)?

Figyelt kérdés

Annyi sok csalódás érte,hogy nem akarom,hogy miattam megint összetörjön. Ezért azt mutatom neki,hogy szeretem szerelemmel,de ebben én már nem vagyok biztos (a testem jeleiből érzem ezt).

Rossz ember vagyok?

L



2015. jún. 4. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Rossz nem vagy, de valóban idővel úgy is vége lesz.

Ne légy hülye, hagyd ott minél hamarabb és ne sajnáld.

2015. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2015. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, csúnyán szopatod...
2015. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, mert rossz ember nem létezik, azzal viszont többet ártasz neki és magadnak is, hogy hülyíted.
2015. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem,mem vagy rosszember csak az arossz.benne hogy eljácod neki hogy.szereted,jobb volna ha.elmondanád neki nem tehet senki arrol ha.sz.érzései elmúlnak.
2015. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Becsapod magadat és őt is. Ez így nem fair. Én megalázónak érezném, ha ezt tenné velem valaki, és én se teszem ezt mással. Aki iránt nem úgy érzek, nem hitegetem. Te is csalódást okozol neki, ha rájön. Ha ló nincs szamár is jó? Én nem akarnék szamár lenni ló helyett.
2015. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen esetet tudok, amikor ez esetleg elfogadható egy olyan világban, amikor választhatunk. Ha a halálán van.
2015. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Rossz ember nem vagy, hiszen Te magad is érzed, hogy ez így nem jó, különben nem írtad volna ki ide a kérdést sem. És Te csak jót akarsz neki, hiszen nem akarod, hogy baja legyen miattad.... Csak épp rossz a módszer, amivel ezt teszed! Biztos fájdalmat okozol neki, ha szakítasz vele, de azzal még nagyobbat "ütnél", ha később derülne ki, hogy Te már milyen régóta csak "muszájból" vagy vele. Ráadásul ezzel magadat is csak őrlöd, saját magadnak is rosszat teszel, mivel nem vagy boldog! És valószínűleg - ha valóban jól ismer Téged a párod, akkor - ő is érzi, hogy valami nincs teljesen rendben számodra. Úgyhogy lépned kellene!
2015. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy csak kettőtök idejét rabolod. Egyikőtök sem lesz már fiatalabb, az évek meg mennek. Találhatnátok megfelelő társat magatok mellé, és boldogok lehetnétek, külön-külön. Nem kell ahhoz sikeresnek lenni, hogy rátalálj a párodra. A sok csalódás megedz, és jobban megismered általa magadat és tanulsz vele. Egy sokat csalódott ember is rátalálhat arra az egyetlenre (és több nem is kell), akivel boldog lehet. Mit éreznél, ha csak miattad szalasztaná el?
2015. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!