Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok egy pofont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok egy pofont ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha mindketten sokat ittatok,durva vita alakul ki,és elcsattan egy pofon a férfi részéről,majd elhagyod a helyszínt.Másnap mindkét ember fejében fekete köd van,egyik se emlékszik hogyan fajult eddig a dolog,ki hergelt kit,mi volt a vita tárgya,és még soha nem fordult elő ilyesmi.
2015. jún. 6. 08:07
1 2
 11/17 Interferencia ***** válasza:
Érdekes módon én még részegen sem pofozkodtam...
2015. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdektelen, hogy milyen állati ösztönök vannak az emberben, az első 2 válaszban van a lényeg: meg kell tanulni, hogy a nő/férfi nem üthető.
2015. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem állatok vagyunk, hogy megverekszünk ha a helyzet úgy kívánja. Feljebb léptünk egy szintet. A verekedés főleg nem, de még a pofon sem elfogadott senki részéről semmilyen állapotban és helyzetben.

Azért kérdezz körbe, hogy pontosan mi történt még mi előtt behülyít a haverod azért, hogy szétmenjetek :D Neked kell érezni, hogy egyébként minden oké-e köztetek vagy sem, így a te döntésed az esküvő is. Ha nem oké köztetek semmi akkor jobb most, mint később.

2015. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Minden rendben van köztünk,ezt az esetet levonva.Még nem hoztam fel a témát,magamban akartam rendezni hogy hogyan viszonyuljak ehhez.
2015. jún. 6. 12:31
 15/17 kolosszus22 ***** válasza:
72%

Nekem meg az a véleményem, hogy ennyire nem kell ezt túlspilázni, páran túl sok fimet néztek és túl sok hülyeség ragadt rátok gyerekkorotokból. Az hogy, valaki kisarkított helyzetben esetleg ad egy taslit a másiknak még nem jelenti azt h nőverő lesz. Te ismered a párod, tudod milyen a személyisége és mire hajlamos, ha egyébként minden ok, akkor ilyen baromságok miatt nehogy eldobd már életed férfiját.

Még fiatal koromban 20 évesen én is lekevertem egy taslit (nem vertem meg, egy amolyan kijózanító saller volt, rohadtul nem mindegy) az akkor barátnőmnek, mert olyan gusztustalan módon viselkedett. Se előtte, se azóta nem történt ilyen és nagyon is józan voltam, én még ittasan sem szoktam agresszívan viselkedtem.

Szóval szerintem felejtsük el ezt a hülye dogmát, hogy egy nő bármit tesz érinthetetlen, mert nagyon is van olyan szituáció amikor helye lehet egy taslinak, anélkül hogy arra az emberre utána rá kellene ragasztani a "nőverő" bélyeget, hihetetlen hogy pár nő mennyire undorítóan vissza tud élni ezzel.

28F

2015. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha férfi üt nőt, gyengeségre vall. Van az a helyzet amikor egy pofon kijózanító hatással bír, de erről tudnék mesélni, hogy mi az a helyzet... De tudod mit leírok egyet. Mikor a feleséged a 4 éves kislányod mellé, befekszik meztelenül egy vadidegen férfi mellé és ott kefélnek, még a gyerek alszik. Józan állapotban is felér egy pofonnal, hát még részegen...

Vannak dolgok amiket nem lehet megbeszélni... de egy társaságban mi történhetett volna? Ezt kellene megtudni.. és akkor el lehet dönteni, hogy hogyan tovább. 24/N

2015. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem es azonnal elhagynam meg akkor is ha minden oke. A volt pasim testpr volt, ritkan ivott de akkor sokat de soha, veletlenul sem utott meg....ha merges volt, inkabb belevert okollel a falba, de sosem bantott es sztem ez a normalis.


Persze egy pofont rengeteg mindennel lehet magyarazni, alkohol, vita akarmi,,,,en lelepnek meg most, eskuvo elott mert ha legkozelebb is reszegek lesztek akkor ismet megpofoz?Mivaaan??:-))))


Atyavilag....ez nem kene h kerdes legyen.

2015. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!