Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha az első csókom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha az első csókom ittasan csattant el?

Figyelt kérdés
A fiú miközben áttolta a füstöt a számba, nyilván lesmárolt akaratom ellenére. Én annyira nem voltam magamnál, hogy még arra se volt energiám, hogy ellökjem magamtól.:D Nyilván megbántam meg nagyon lesokkolt. Most olyan állapotban vagyok, hogy attól is beparázok, ha valaki hozzámér. Már fiúkkal se merek társalogni, annyira félek, hogy történik valami. Véleményetekre vagyok kíváncsi! Sértő, trágár megjegyzéseiteket hanyagoljátok!

2015. jún. 7. 16:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
a hozzászólásaid alapján arra jutottam, hogy egyáltalán nem gáz ami történt, inkább törvényszerűnek mondanám.... gondolj te is így rá:)
2015. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattatok! :)
2015. jún. 7. 18:19
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy a mázlid,hogy kértél a nem sértő,trágár válaszokra..különben még jobban félreértettelek volna;D
2015. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A fél város sorban állna érted... Kicsi szívem, vegyél vissza picit a képedből. Ha a szüzességed miatt felsőbbrendűnek, vagy többre tartod magad, akkor le kell lombozzalak, nem az határozza meg egy ember értékét.

Egyébként meg nem értem mit nyafogsz. Ittál, nem voltál magadnál, vállald a következményeket és tanulj belőle, mert legközelebb lehet, hogy a féltve őrzött szüzességed lopják el, és nem csak egy csókot...


L/19

2015. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Látom egyesek pár szót/mondatot képtelenek felfogni. Ismétlem: EZEK MÁSOK MEGJEGYZÉSEI amiket NYILVÁN NEM HISZEK EL. Nem tartom én magam senkinek, sehol sem említettem magam se sztárnak se hasonlónak, mint az előbbiekben voltam említve. Zárójelben megjegyezném, hogy a mi városunkban szinte mindenki ismer mindenkit, ha már jobban nem tudnám kifejteni, annyira kiforgassák a szavaim. Hangsúlyozzam ki még jobban, kedves? Persze vállalom a következményeit, hisz megtörtént, nincs mi mást tegyek ellene. Egyszerűen kíváncsi voltam a véleményetekre, ítélkezésre és egyéb feltételezésekre nem voltam kíváncsi. Én vegyek vissza a képemből, miközben mások tartják fenn az orrukat. Szomorú :)
2015. jún. 7. 18:30
 16/23 anonim ***** válasza:

Jaj persze...először nagy büszkén írod, hogy sorba állnak érted, és mikor már nem olyan válaszokat kapsz, ami isteníti a még meglévő szüzességed, akkor már visszakozol, hogy ezt csak mások mondták.


Véleményem? Az, hogy a való életben egy igen visszafogott, gátlásos és önbizalom hiányos ember lehetsz, aki csak piával tud igazán föloldódni és levetkőzni a gátlásait, ahogy a fenti eset is mutatta. Józanon nem merted volna engedni, hogy ez a fiú a közeledbe üljön, de az alkohol ebben segített. És ennek valójában nagyon is örülsz, nem is a véleményünk érdekel, csak jó volt valakiknek eldicsekedni, hogy végre megcsókoltak, ugyan is már régóta vágytál erre, csak nem volt elég bátorságod hozzá, mert a gátlásaid mindig visszafogtak.

2015. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy még mindig nem tudnak olvasni. "AZT MONDJÁK" "AZT MONDTÁK" mi olyan nehéz ebben értelmezni? És hopp, ismét kitaláció kitaláció hátán. Honnan a jó életből szedted azt, hogy örülök neki hogy eldicsekedhetem valakiknek? Really? Szóval ha elárulom nektek, hogy szégyellem magam miatta, akkor szerinted dicsekszek vele? Régóta vágytam erre? Rosszabb meséket ki se találhattál volna. Vicc az egészben az, hogy fogalmad sincs, hogy ki lehetek de lazán messzire ereszted a fantáziád és ezt könnyű szívvel meg is osztod hamis érvekkel alátámasztva.
2015. jún. 7. 18:52
 18/23 anonim ***** válasza:

A véleményünkre voltál kíváncsi nem? Most meg pattogsz, ha valaki leírja...

A vélemény egy olyan dolog, ami mindenkinek van. De ha nem tetszenek a válaszok, akkor miért nem keresel fel egy gondolatolvasót, az fogja tudni, hogy mit szeretnél hallani, és majd azt mondja neked.

2015. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Elmondta a véleményét, meghallgattam. Valóban nem engedtem volna, ha az alkohol nem segített volna. De nem kell kitalálni olyasmit, ami nem igaz. Én ezt közlöm is veletek, amivel nem értek egyet. Punktum. Köszi a válaszokat.
2015. jún. 7. 19:02
 20/23 anonim ***** válasza:
Szívesen, máskor is.
2015. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!