Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha az első csókom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha az első csókom ittasan csattant el?

Figyelt kérdés
A fiú miközben áttolta a füstöt a számba, nyilván lesmárolt akaratom ellenére. Én annyira nem voltam magamnál, hogy még arra se volt energiám, hogy ellökjem magamtól.:D Nyilván megbántam meg nagyon lesokkolt. Most olyan állapotban vagyok, hogy attól is beparázok, ha valaki hozzámér. Már fiúkkal se merek társalogni, annyira félek, hogy történik valami. Véleményetekre vagyok kíváncsi! Sértő, trágár megjegyzéseiteket hanyagoljátok!

2015. jún. 7. 16:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Milyen lehet az az állapot ahol még tudsz ülni és vízipipázni/cigizni is de nincs arra energiád, hogy ellökd magadtól? :D Ezt te sem gondolhatod komolyan. Ha nem akarsz csókolózni valakivel nem tud úgy lekapni, hogy abból csók legyen. Ha csak berakta a nyelvét a szádba de te rögtön elhúztad a fejed az nem csók... Egyéb esetben Te is akartad akkor meg miért lenne gáz? Nagyon adod az áldozatot de kb 1 fél mozdulat lett volna véget vetni a dolognak. Amúgy meg ha ennyire sokkol ha valaki részegen bátrabb akkor ne "sátrazz vele" (asszem ezt a füstfújogatást így hívják )
2015. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Na, utolsó ezt mondtam én is. Nagyon is tetszett neki hogy lesmárolta, csak most itt valamiért játssza a fejét...
2015. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nyilván azért bántam meg és szégyellem magam miatta, mert tetszett, tényleg. :) Istenem, ne butáskodjatok már.
2015. jún. 7. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!