Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a nemdohányzókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nemdohányzókat, ha a párjuk dohányzik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 00:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Az eddig elmondottak mellett az ötpercenként tartott ötperces cigiszünetek is nagyon kiakasztanak. Semmit nem lehet normális sebességgel csinálni, mert folyton várni kell a dohányos párunkra.
2015. jún. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A #4-es, #5-ös válaszadó lényegében leírta, amit akartam.

Még annyi, hogy maga a dohányzás tudata is zavar, tehát az, hogy minek szívja. Nem akarom, hogy ezzel rontsa az egészségét, féltem is.

2015. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Ja, és még valami: a hajszálereket is károsítja, tehát a merevedés rovására megy már fiatalon is. Ha valaki így folytatja, 35-45 éves korára teljesen impotens lesz. Az pedig elemi érdekem, hogy legyen merevedése.;)
2015. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Büdös, egészségtelen, drága, meghatározza a napod - ez emberfüggő, de sokan 2 órát nem bírnak végigülni mert már rohannak is ki cigizni -
2015. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
környezetemben szinte mindenki dohányzik...otthon, munkahelyen...ha rám jön a füst zavar, de am nem...barátnőmet csókolgatom szóval a száján érezném és ez zavarna...meg a kezén...
2015. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert,


büdös lesz a haja

büdös lesz a szája

büdös lesz a ruhája

büdös lesz a bőre

büdös lesz a lehelete

büdös lesz a nyála

és még ráadásul jó pár 1000Ft-ot eléget feleslegesen

2015. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert a szagától is rosszul vagyok és passzív dohányzásból sem kérek, köszönöm.
2015. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezdtem dohányozni, addig engem is zavart, ha más dohányzott, plusz akárhányszor próbáltam leszokni, akkor is, bár akkor másért. :D
2015. jún. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert büdös, és rossz az íze. De azért sokan elviselik, vagy nem foglalkoznak vele.
2015. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%

Amellett hogy büdös 2.legfontosabb ami zavar hogy egy dohányzó ha nem kapja+a hiányzó nikotinját nem tud semmire sem koncentrálni,zavart lesz...

És ez gyenge jellemre mutat!Ha nemi vágyaim,ami tényleg rohadt nagy örömöt tud okozni,nem kapom+akkor most legyek én is ideges,zavarodott,agressziv,türelmetlen?

Szerintem a dohányzók nagy része kényszeres idegbeteg,így csakis egy nem dohányzó akinek a csókja és börének illata is finom!

2015. jún. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!