Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? (hosszú)

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kellene csinálnom. A párommal lassan 4,5 éve vagyunk együtt, februárban kérte meg a kezemet. Ide költöztünk anyósomékhoz, mert lakásra gyűjtünk és az anyukájával jól kijövök :)

Viszont bár elötte sem volt valami jó a szexuális életünk, vagy is számomra nem volt jó, de legalább volt. Mióta ide költöztünk nagyon ritka lett és inkább csak én akarom(szerinte azért van mert zavarja maga a légkör) a lényeg hogy elötte sem volt mindig orgazmusom, ha volt is azt magamnak csináltam. Beszéltünk már erről, mondtam neki, hogy szeretem és ilyenek és neki esetleg mi lenne jobb stb. De neki így jó..de nem is szexelünk inkább csak dug...ugyan az a monoton dolog van.

Én próbáltam újítani fehérnemű,beöltözés,kikötöztem amit ő élvezett de ugyan úgy dugott csak...

Én szeretem a vadabb szenvedélyes szexet, szeretkezést...de amit ő csinál...

Már teljesen kiábrándultam a szexből is szinte.

Szeretem, meg jó vele lenni, de félek így nincs értelme. Próbáltam meggyőzni magamat, hogy jaj a szex nem olyan nagy gond, hogy rossz, kibírom. De nem bírom ki.

Megcsalni nem akarom, és amikor felhoztam a vibrátor témát az nem tetszett neki.

Szerintetek van így értelme tovább lenni vele?

Szeretem, de félek hogy így el fog múlni a dolog, és már nem vonzódok hozzá úgy. A csók is már amikor rendesen csókol borzasztó lett a számomra.

Kérlek segítsetek, és ha lehet ne azzal, hogy majd én megduglak.

Köszönöm



2015. jún. 9. 07:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
szerintem mindenki önző, és ez így van jól. Csak te akarod a legjobbat magadnak, és ha ez már most ilyen gondolj bele mi lesz később.... Szerintem azzal kellene foglalkoznod mi neked a jó és ez nem tűnik annak.
2015. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!