Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha valaki kategórikusan kijelenti, hogy csak fiú gyereket szeretne? (vagy épp azt hogy csak lányt) Mennyire gondolhatja valaki ezt komolyan?

Figyelt kérdés

Közelebbről most érintett csak ez a téma, így értetlenül és ledöbbenten állok a kijelentés előtt.

mostani párom írta ezt. idáig erről nem esett szó, csak a közös gyerekről. De arról, hogy csak fiút szeretne, nem tudtam :O

nem tudom mitévő legyek. Persze beszélek vele erről, ha lenyugodtam....

Nekem egyébként egy 8 éves fiam van az előző kapcsolatomból....

37/N



2015. jún. 10. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én ezt a kijelentést nem venném ennyire magamra. :)

Szerintem mindenkiben van egy elképzelés, hogy milyen "sorrendben" szeretné a gyerekeket. Nekem bátyám van, és szinte belém ivódott az a gondolat, hogy ha nekem lesznek gyerekeim, ott is a fiúnak kell lennie a legidősebbnek, mint ahogy ez nálunk is van.


Apukám második gyereknek is fiút szeretett volna, dehát lány lettem :) Nyilván ettől függetlenül ugyanúgy szeret,és ugyanolyan boldog.


Szóval bármilyen nemű kisbabátok is lesz, nagyon fogja szeretni, ne aggódj ezen! :)

2015. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szüleim elváltak, mikor kicsi voltam. Családban terjeng az a rosszindulatú pletyka(?), hogy azért, mert apám fiút akart, én meg nem az lettem, utána kezdett félrejárni.

Nem tudom, így van-e, de ha igaz, akkor megverte az ég: a második nejétől még három lánya született.... :D


Egyébként általánosságban azt látom, hogy mindenkinek van egy fixa ideája, hogy mit akar. Én lányt, párom fiút, mert micsináljon egy lánnyal. Ehhez képest van a családban kisleányka, és őt imádja. :) Tudom, hogyha nekünk lenne, őt is szeretné, mert az övé. Ne aggódj emiatt. :)

(Másik elv, hogy pasiknál "szokás" a fiúgyerek, hogy vigye a nevet. De ettől még nem utál meg senki egy lányt - szerintem.)

2015. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor en szultem, volt benn a korhazban egy asszony, aki a harmadik gyereket szulte.Volt mar egy fia meg egy lanya.Szegeny sokat sirdogalt, mert a ferje nem jott be latogatni, sot azt uzente, hogy haza se menjen a gyerekkel, mert kislany lett.
2015. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

A 9. válaszod alapján bátran ki merem jelenteni, hogy a párod viccelt, illetve szállóigét használt.

Női hisztit próbált megelőzni szerintem azzal, hogy felhívta a figyelmed, a másik csajnak se olyan jó, mert nem olyan nemű babája lett, mint amilyet akart. Csak hogy jobban érezd magad.

2015. jún. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként, VIII. Henrik (aki lefejeztette a feleségeit, mert nem szültek neki fiút) kapcsán megtudtam, hogy biológiailag teljesen a férfitől függ a gyerekek neme. Tehát hülyeség más nőnél próbálkozni, hátha fiú lesz, mert ugyanannyi eséllyel lehetne fiú az addigi nőtől, mint egy másiktól.

20/L

2015. jún. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15: nem akarok undok lenni, vagy ilyesmi, de ezt már általános iskolában is tanítják- ha nem is konkrétan így kimondva. De szépen elmagyarázzák, hogy a petesejt csak X kromoszómákat tartalmaz, a hímivarsejt viszont hordozhat X vagy Y kromoszómát is (és azt is, hogy XX a lány, XY a fiú), ebből simán ki lehet következtetni, hogy a "változatosság" a férfi részéről érkezik.


De azzal egyetértünk, hogy ez miatt teljesen felesleges lefejeztetni az asszonyt, mondván, direkt nem szült nekem fiú utódot. Megnézed, szerencsétlen Anna Boleyn is lányt szült neki, micsoda értéktelen fehérnép, aztán abból a kislányból lett Anglia egyik legbefolyásosabb uralkodója még 40 évre. Borzasztó, hogy képzelte?

2015. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Oh. Látom sokan írtatok. Örülök ennek! :) az igazsághoz az járt közel, aki úgy vélte, hogy nem is gondolta komolyan ezt a kijelentést.

Bár azért van bennem egy olyan érzés is, hogy a "jobb a békesség" kedvéért tagadta, hogy fiút jobban szeretne :O

de elmagyaráztam neki, hogy ez végül is a pasin "múlik" ;)

Mert azért nem vágta rá rögön mikor megkérdeztem, hogy ugye csak viccelt ezzel a kijelentéssel, hogy á, persze!

és este is nekem kellett szóba hozni a témát....

2015. jún. 11. 09:25
 18/19 anonim ***** válasza:
Eltérőek vagyunk, én nem viccelnék se a jövendő gyerekem életén, se az anyám halálán.
2015. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, én sem! köszönöm!
2015. jún. 12. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!