Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazak a női megérzések? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Igazak a női megérzések? El fog hagyni a párom?

Figyelt kérdés
Sok lányismerőse van a pasimnak, akikkel jóban van, de most elég sűrűn beszélget egy csajszival, S bár nem vagyok féltékeny típus, most őrülten rajtam van a féltékenységi roham. Ő állítja, hogy nem kell neki más csak én, és hogy nem akar semmit a csajtól, de én néha másra se tudok gondolni, hiába, női megérzés. Segítsetek! Pozitív, negatív példa? Higyjek neki? (Amúgy 2 éve vagyunk együtt, és ha ez nem lenne, minden szép és j volna, sőt, tökéletes. De féle. Viszont az örök aggódásommal ki sem akarom űzni a világból, mert akkor félek, hogy azért hagyna el.) Kivagyok! Valaki jótanács?
2015. jún. 19. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Idiótaság ez a "női megérzés". De ha sokat hisztériázol a dolgon, akkor biztos hogy el fog hagyni.
2015. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na épp ez az, hogy nem hisztériázom. kétszer felmerült fél év alatt a dolog, ennyi. inkább magamban rágódom.
2015. jún. 19. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Két év pont az az idő, amikor elkezdhetnek múlni az érzelmek, és kikacsintgatni kezdhet egyik-másik fél. Ne harmadik személyben keresd a veszélyt, mert harmadik nem fér be jól működő kapcsolatba. Állítsd le a féltékenységet, bízz a párodban, ne hagyd szétcsúszni a kapcsolatot. Természetesen megtörtént már nagyon sok kapcsolatban, hogy a féltékenység jogos volt, és vége lett az egésznek, de ott harmadik fél nélkül is vége lett volna rövid időn belül, hiszen elmúltak az érzések. Ha úgy érezd, hogy őszintén szeret, akkor adj okot rá, hogy elvágyódjon mellőled.
2015. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mit tegyek, hogy ne vágyódjon el? tanácstalan vagyok és félek, mert nagyon szeretem!
2015. jún. 19. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ne idegeskedj miatta. Fogd fel lazán, akit lehet, azt hadd vigyék. Tudom, hogy ez így kicsit nyers, mivel szereted, de ha ő is szeret, akkor veled fog maradni.
2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem lévőnek akit vinni lehet had vigyék,az a kapcsolat meg csak annyit ért számára.
2015. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meglátjuk. Köszönöm a tanácsokat. Érzem, hogy szeret, és nem csak mondja. De ettől még félek.
2015. jún. 19. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Inkább a kapcsolatod végét érzed. Függetlenül attól kivel cseveg a párod. Ez pedig beszokott jüönni. Nekem mindig bejött. Amikor megéreztem, onnantól számított 1 éven belül befejeztem és elhagytam az illetőt.
2015. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért? Hogy érted ezt? Kifejtenéd?
2015. jún. 19. 22:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem túl korrekt a barátod, egy ilyen kapcsolatban magadat teszed tönkre. :(

Ha adódna köztetek nézeteltérés, barátodnak egyből lenne, aki megvigasztalja...

Biztos szeret Téged, csak ez a fajta "korrektség" számomra mindig magas volt, pedig én is hapsi vagyok.

2015. jún. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!