Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a világ legszemetebb nője?

Figyelt kérdés

2 éve van kapcsolatom, de a barátom lélegezni enm enged egyedül úgy fest, szakítás lesz. Van egy fiúismerősöm, neki meg a barátnője egy ideg, ha megtudja, hogy lányokkal találkozik.

10 perccel később értem haza, mert beszélgettem a sráccal. A barátom ma éjszakás, de azóta milliószor keresett, hogy hol vagyok, mert szerinte otthon kéne kukulnom egyedül, és nem beszél velem.

Holnap megbeszéltük, hogy nem megyek suliba munka után, mert a sráccal találkozom csak barátilag, nem akar egyikünk se semmit a másiktól, ő boldog kapcsolatban él, én meg majd elleszek magányosan.

Vasárnapra hívott engem, a barátomat, a barátnőjét és a kollégáit a városba beülni valahová, a barátom nemet mondott, és megmondta, hogy ha el merek menni, kihajít az utcára. (övé a lakás)


Tényleg igazi szemétláda vagyok?


2015. jún. 23. 22:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mi az h nincs hová?

Inkább élsz egy ilyen ember mellett akivel később majd már terrorrá fajuk a kapcsolat?

Nincs se szülő, se rokon , se barát?

2015. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Családom nincs. barátilag azzal a sráccal avgyok jóban, akivel találkoztam volna holnap. De ennyi.
2015. jún. 23. 22:19
 13/24 anonim ***** válasza:
21%
Igen, így, hogy érzelmileg zsarol a barátod, magát alacsonyítja le. Finomabban is megmondhatná, hogy nem örül ennek a dolognak.
2015. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
És hol éltél mieéőtt összeköltöztetek? Dolgozol?
2015. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Otthon, de a szüleim bántalmaztak, ezért el kellett mennem. Apukám többször is megfenyegetett, hogy megöl.

Dolgozom, de nem elég a keresetem egy albérletre

2015. jún. 23. 22:25
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Amint tudsz lépj ki ebből a kapcsolatból szerintem. Ő nem szeret téged, csak birtokolni akar, ha igazán szeretne megbízna benned.
2015. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nme tudok kilépni. Pár óra és hazajön, a késésért esélyes, hogy ma az utcán alszom, nagyon ideges
2015. jún. 23. 22:28
 18/24 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, te belemenekültél ebbe a kapcsolatba, mert a családodra nem számíthatsz és tartozni akartál valkihez. De ez így nincs jól, nem szerelemből vagytok együtt. Vagy keress más munkát, vagy költözz külföldre, ott minimálbérből is meg tudsz élni, de ne maradj ebben a kapcsolatban. Később csak még rosszabb lesz.
2015. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Költőnő? ***** válasza:
Barátoktól segítséget kérni? Vkinél csak akad egy kanapé.
2015. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
senkinél
2015. jún. 23. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!