Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a világ legszemetebb nője?

Figyelt kérdés

2 éve van kapcsolatom, de a barátom lélegezni enm enged egyedül úgy fest, szakítás lesz. Van egy fiúismerősöm, neki meg a barátnője egy ideg, ha megtudja, hogy lányokkal találkozik.

10 perccel később értem haza, mert beszélgettem a sráccal. A barátom ma éjszakás, de azóta milliószor keresett, hogy hol vagyok, mert szerinte otthon kéne kukulnom egyedül, és nem beszél velem.

Holnap megbeszéltük, hogy nem megyek suliba munka után, mert a sráccal találkozom csak barátilag, nem akar egyikünk se semmit a másiktól, ő boldog kapcsolatban él, én meg majd elleszek magányosan.

Vasárnapra hívott engem, a barátomat, a barátnőjét és a kollégáit a városba beülni valahová, a barátom nemet mondott, és megmondta, hogy ha el merek menni, kihajít az utcára. (övé a lakás)


Tényleg igazi szemétláda vagyok?


2015. jún. 23. 22:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Fordított helyzetben egy nő kidobja rég a férfit. Most sok kis emancipunci fog oktatni hogy azonnal hagyd ott. Ezért kérnek a nők egyenlő jogokat mert így adódik lehetőségük arra hogy semmivel ne kelljen elszámolniuk. Erre majd megtámadnak a nők miért a férfiaknak mindent szabad. Nem, nem szabad. De az ami egy férfinál is nem jó tulajdonságok akkor ez miért kell egy nőnek csak azért hogy egyenjogú legyen? Én egy egyszerű férfi vagyok. Van egy kis lakásom. Kocsim nincs. Van amikor dolgozom egész nap. Volt már pár barátnőm. Soha egyet sem akartam megbántani és megcsalni. Még nem találkoztam olyan nővel akinek egy háztartás fenntartása vagy a hűség erény lenne. De akkorákat tudnak hazudni, hogy a szemük sem rebben. Mint amikor a volt barátnőm/2 évig/ is aki még azt is lehazudta hogy facebookja van de kiderült vagy öt profillal volt fönt. Vagy amikor kiderült hogy máshova járogat és megláttam őt a városban más fiúval és amikor láttam egy kávézóban hogy csókolózik a fiúval utána mentem és számon kértem. A fiú nekem jött mert azt sem tudta hogy ki vagyok. Jogos önvédelemnek gondolom hogy egy két ütésemtől nem mozdult. De még ekkor is azon kiabált velem a barátnőm hogy én mit képzelek? Persze még haza sem ért amikor az utcán voltak a ruhái. Az emancipáció ezt hozta a nők részéről. Szerintük a férfiak a mocskos nőcsábászok. Ja, hogy van sok férfi aki nem ilyen, na bumm akkor ezek a férfiak megszívták. Nekem is volt, hogy kiabált velem volt barátnő amikor kiakartam rakni, hogy miért csinálom ezt vele hát talán én nem csaltam meg, jó tudja ő hogy hibát követett el hogy felment abba a panzióba avval a fiúval. Erre azt mondtam, nem soha senkit nem csaltam meg, ezek az erények férfiban sem erények, egy nőben pedig hibák. Mert a nőkben most az munkálkodik hogy találjak egy nagyon jó férfit. Nem jön össze akkor még széttehetem másnak is kinek mi köze hozzá? Még egy kapcsolatban sincs felelősség a másik iránt. Ma egy átlag férfinak kuss. Inkább kérdező menj. Gyorsan kérdezd meg a új barátot befogad e. Mert ha úgy sem szereted a régit és ott sok a kötelezettség akkor jobb ha nem vállalod. Sok női társad ilyen.
2015. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem a barátom, ti nagyon okosok -.-

Semmit nem akarok tőle.

És fizetek éppen eleget a klözös költségekbe, mivel dolgozom

2015. jún. 24. 09:15
 23/24 anonim ***** válasza:
de egy szobát sem tudsz kivenni valahol? ezt nehezen tudom elhinni, ha főállásban dolgozol. vannak már nagyon olcsó szobák is. szerintem meg se próbáltál keresni.
2015. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, jelen helyzetben 2 lehetőséged van:

1. Elfogadod a játékszabályokat, nyalsz-nyelsz tovább.

2. "Rosszalkodsz", és mehetsz az utcára.

A harmadik lehetőséget nem említem, mert ahhoz sajnos életképtelen vagy.

2015. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!