Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond az, ha egy pasi sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, ha egy pasi sokszor csúnya, előnytelen ruhában látja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet most. Nagy baj? Mit tehetek hogy ne ábránduljon ki belőlem?

21/L


2015. jún. 26. 18:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A nagyobb bajom amúgy az, hogy munkán kívül is elrontja a kinézetem a meló. :/ A hajháló miatt folyton zsíros és gubancos a hajam, bármennyit mosom és fésülöm, a kezem pedig romokban van és undorító, olyan mintha betegek lennének a körmeim.
2015. jún. 26. 19:07
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

a munkáltatók nem a divatot tartják szem előtt,ezen semmi gond :))))))

nem nem olvastam a kommented így már értem,a munka az munka ez van,oda nem te döntöd el

mit veszel fel, sajnos ez van.Érthető.


viszont a téma kapcsolódik az otthoni öltözködéshez,mivel gyéren hiányosan fogalmaztál ezért azt hittem ez is az otthoni dolgokról szól :) mert én tapasztalataim szerint ott vannak gondok egyeseknél.És minden értelmes ember ebből a kérdésből erre gondolt volna a "részletes" leírása miatt.

2015. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Intenzíves vagyok, nekünk is ilyen förtelmes a munkaruhánk. Én azt nézem, hogy azért praktikus. Ha nem lenne bő, nem mozognék benne könnyen. Ha szép lenne, sajnálnám a vértől/vizelettől/hányadéktól. A párom ugyan nem ott dolgozik, de amikor vele vagyok, elmegyünk valahova, kicsinosítom magam (és a csinos ruhát is leveszi rólam ugyanúgy, mint a kertésznadrágot amiben otthon hentergek). Az számít, ami alatta van. Az én kezeim is csúnyák, ráncosak a gumikesztyű és a fertőtlenítő miatt. Így ismert meg, tudta mi a szakmám, tudta, hogy ezzel jár - vagyis joggal gondolhatom, hogy elfogadott így. Az arcom viszont szép, ez kárpótolhatja. Nem rágódok ilyeneken, nem hiszem, hogy ezért ábrándulna ki belőlem. Látott már betegen (és hányós f.sós vírussal, ráadásul előtte ért baleset). Akkor kiábrándulhatott volna, de azóta is velem van.

Ezek emberi dolgok és ha egy férfi valóban szeret egy nőt, nem fog ezek miatt másra nézni.

2015. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor mondj fel, kivéve ha ez álmaid állása. De nekem is volt olyan munkám ami miatt úgy néztem ki azon kívül is mint valami tróger, ott is hagytam hamar, annyit nem ért.
2015. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kell a pénz őszre, más munka meg nincs a városomban :/
2015. jún. 26. 19:46
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy ezért kiábrándulna belőled. Munkáddal jár, és ezt tudja ő is. Ahol szerelem, szeretet van, ott nem lehet gond az ilyen.

Évekig jártam az onkológiára. Még annyi csúnya, kopasz nőt életedben nem láttál! (Köztük én is.)

De soha senkitől nem hallottam, hogy a csúnyasága miatt hagytak volna ott valakit. De annyi féltő, szerető társat, férjet sem láttam sem előtte, sem utána.

2015. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ettől nem fog kiábrándulni. esetleg kesztyű a kézproblémák ellen?
2015. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kesztyű a kézproblémák ellen?
2015. jún. 27. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!