Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jelzés?

Figyelt kérdés
Múltkor egy bulin egy lánnyal akivel egy iskolába járok elszívtunk egy - két cigit (kért én meg leültem mellé) és közben "lelkiztünk" kicsit, beszélgettünk egymás bajairól. És két héttel később a barátnőjével a kijárati ajtó mellett beszélgetett. És mikor elmentem mellettük kétszer is hangosabban kimondta a nevemet úgy, hogy "xy is ott volt" én csak másodikra álltam meg mert azt hittem, hogy nem rólam beszél. Másodikra megálltam és csak annyit mondtam, "Ja, jó buli volt" és már mentem is tovább. Ez azt jelenti, hogy érdeklem? Vagy csak véletlen egybeesés? Azért vagyok bizonytalan, mert nem vagyunk egy "súlycsoportban" ő a suli egyik legszebb lánya és nekem is nagyon tetszik, én meg egy eléggé lúzer forma vagyok (azért nem egy ilyen reménytelen kockafej, de azért nem tartozom a menő fiúk klubjába). A bulin is csak azért mertem odamenni hozzá mert eléggé részeg voltam ahhoz, hogy ez ne fusson át az agyamon, meg eléggé szomorúan ült ott.
2010. márc. 2. 18:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Főleg ő mondta el, hogy mi bántja, azért is ültem mellé mert láttam, hogy valami nagyon nyomja a lelkét.
2010. márc. 2. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:
sztem ne rohand le még...csak lelkizzetek sokat xD...
2010. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan odamehetsz hozzá....Beszélgessetek egy kicsit.És tényleg nem számít ez h ki a lúzer, meg ki a menő...Nem mindegy?!Ha valakinek tetszik valaki ez semlegessé válik:D Meg nem kell így csoportosítani.

Ha részegen jól elbeszélgettetetek akkor józanul is menni fog.Hajrá, én drukkolok:D

2010. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
menj el k.rvázni. olcsóbb, gyorsabb, biztosabb.
2010. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!