Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok úgy azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy azzal, hogy amióta van facebook, azóta egy kapcsolatban több a veszekedés, a nézeteltérés? .

Figyelt kérdés
amikor nem volt még facebook, akkor sokkal kiegyensúlyozottabbak voltak a párkapcsolataim. Azelőtt csak akkor beszéltem a pasijaimmal, mikor találkoztunk és neten egyáltalán nem beszéltem velük, de még csak mobilon is ritkábban.. de mióta van facebook azóta én is többet vagyok a neten és nem egy konfliktus volt már emiatt. meg valahogy úgy érzem, hogy önértékelési problémáim lettek miatta.. jelenleg nincs barátom fél éve és mindig látom ki milyen "boldog", közös képek, eljegyzések, házasságok, gyerek szülés stb.. engem totál lehúz.. már nem egyszer inaktiváltam is magam miatta.. Más is van ezzel így? :/ vagy csak rám van ilyen hatással?
2015. jún. 28. 23:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9-es, te nagyon optimista lehetsz, ha hiszel abban, hogy ez változni fog... vagyis igen, fog változni, de max rosszabb irányba.
2015. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ne is mondjad!!


de a nők mániája ez a kék fehér moszad hálózat

mindent tudni akarnak,kivel írsz,miért írsz,miért nem rakunk fel közös képet :D mindent!


azt bírtam mikor exem pl üzifalra írta ki h szeretlek és csak nyomtam rá egy likeot,(azt is jó érzésből) de nem írtam alá,

erre kiakadt


nem szeretem kirakni ha kapcsolatban vagyok se.sőt le is van védve hogy ne lássák :D az a biztos

2015. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Interferencia ***** válasza:
Nem muszáj fent lenni sem.
2015. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
12-es én sose raktam ki h kapcsolatban vagyok, sose tettem fel közös képeket, sose írogatnék a pasim üzenőfalára szeretlek, hiányzol blabla üzeneteket. de igen sajnos nem egyszer voltam már féltékeny..
2015. jún. 29. 00:00
 15/25 A kérdező kommentje:
meg mikor ott voltam nála nem egyszer nyomkodja a facebookot, írogat, én meg ezt nem tettem sose, megtiszteltem vele h nem nyomkodom a mobilt stb..
2015. jún. 29. 00:03
 16/25 anonim ***** válasza:

akkor megdicsérlek mert nő létedre nem ezektől függsz már jó pont!


de átérzem amúgy

verd ki a kezéből,engem is idegesít,jobban mint téged ez tuti :D ha valaki azzal vergődik társaságomban.


de én nőknél tapasztaltam,de utóbbi időben a haverjaim is ezt csinálják szóval jogos a férfiakra is,Nem bírja ki hogy ne vegye kézbe,és írjon vissza egyik se.

egyértelmű pofátlanság.


mondd meg a pasidnak,akadjon le róla,én is közöltem a nőkkel ezeket,értelmesebb ember tudja magától mondjuk.

2015. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Én a Facebook miatt vesztem össze a barátnőmmel, szóval inaktiváltam magam azóta és igen a Facebook rossz hatással lehet a párkapcsolatokra!!!
2015. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha valaki ezeken függ, és nem tud elszakadni, ott más baj is van. De azért én inkább a hasznát látom és tapasztalom. Mondjuk én úgy is használom, hogy ez így legyen. Szóval képes vagyok felállni a székből, és nem helyezem mások elé, akik fontosak, de van, amiben meg igenis hasznos. Mert pl. nem kell megvennem egy rakás kézimunka könyvet, újságot, mert benne vagyok ilyen témájú csoportokban, ahol a tagok megosztják egymással ezeket, ingyen, bérmentve. Nem kell a sok papír alapú reklámokkal teletűzdelt újságokat bogarásznom, mert itt fent vannak az engem érdeklő programok, és időben, szintén ingyen tudok tájékozódni a műsorról, időpontokról, stb. És még sorolhatnám. Max. az internet díja a költség, de azt amúgy is fizetnénk, mert mellesleg a családban többünknek munkaeszköz is az internet, a korlátlan fix havidíjat meg akkor már kihasználjuk másra is, nem csak munkára.

Jó, tényleg vannak, akik túlzásba esnek, de ha nem ez lenne, lenne más.

2015. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire használod. Ha csak kapcsolattartásra, ha nem tudtok együtt lenni, akkor nincs vele feltétlen baj. Olcsóbb mint a mobil. Mi kb csak arra használjuk, hogy megbeszéljük, hogy mikor találkozunk meg ilyen kis kellemes körök hogy szia jóreggelt, jó munkát jó tanulást, milyen volt a vizsga, stb. Jól esik pár óránként látni, hogy gondolt rám. Viszont most nyáron nagyon jól jön, mert messze van 2 hónapig és szoktunk skypeolni is de napközben cska a fb megy így.

Nincs kint h kapcsolatban vagyunk, nem szoktam fb feedet olvasni, aki túl sok idegesítő nyálat rak ki (mindig látom a felső 3-4 postot amíg chatelek), arról leiratkozok.

23L

2015. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem javult a párkapcsolatom (bár lehet az is segített, hogy "új" barátom van). Az előző barátom mindig azt sérelmezte, hogy nem keresem eleget, nem csacsogok vele telefonon, pedig nagyon jól tudta, hogy nem szeretek telefonon beszélni és az sms meg nekem túl rövid, valamint régen az egyetem, ma a munkám miatt egyszerűen vannak olyan időszakok a napban mikor wc-re nem tudok kb kimenni nem hogy valakit hívni vagy írni neki. Attól még lehet gondolok rá. A mostani barátomnál könnyen megoldottuk. Ha valami eszünkbe jut facebookon megírjuk a másiknak, az pedig megnézi ha épp ráér. Van amikor így kb félóránként váltunk üzenetet egy nap, van hogy egyszer írunk vagy egyszer sem és teljesen jól működik, ráadásul olcsóbb is és hangmentesebb is, mint az sms. (nem tehetjük némára a telefont a munkahelyi hívások, sms-ek miatt, céges telefonunk van, csak ezért pedig nem fogunk külön telefonnal rohangálni, mivel használhatjuk magáncélra)


Plusz engem nem "húz le", hogy valaki boldog, eljegyezték vagy a többi, hanem örülök, hogy dejó neki, mennyi minden történt vele mióta találkoztunk. Van olyan gyerekkori barátnőm, akivel majd 20 évig nem beszéltünk, mert elköltöztünk és a postai levelezés valamikor 17-18 éve megszakadt. Facebookon megtalált, rámírt és kiderült, hogy jelenleg egy városban élünk, azóta két-három hetente találkozunk egy kávéra, mert a barátság attól még megmaradt. Szóval ésszel használva szerintem nagyon is jó találmány. Ha valaki eszetlenül emiatt féltékenykedik, szít veszekedést az a saját szegénységi bizonyítványa. Az ilyen ember facebook nélkül is találna okot a veszekedésre. (miért nem hívtál, miért voltál olyan hűvös a telefonban, miért nem érsz rá találkozni, stb.)

2015. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!