Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok úgy azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy azzal, hogy amióta van facebook, azóta egy kapcsolatban több a veszekedés, a nézeteltérés? .

Figyelt kérdés
amikor nem volt még facebook, akkor sokkal kiegyensúlyozottabbak voltak a párkapcsolataim. Azelőtt csak akkor beszéltem a pasijaimmal, mikor találkoztunk és neten egyáltalán nem beszéltem velük, de még csak mobilon is ritkábban.. de mióta van facebook azóta én is többet vagyok a neten és nem egy konfliktus volt már emiatt. meg valahogy úgy érzem, hogy önértékelési problémáim lettek miatta.. jelenleg nincs barátom fél éve és mindig látom ki milyen "boldog", közös képek, eljegyzések, házasságok, gyerek szülés stb.. engem totál lehúz.. már nem egyszer inaktiváltam is magam miatta.. Más is van ezzel így? :/ vagy csak rám van ilyen hatással?
2015. jún. 28. 23:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20as hát nem ilyenen ment a vita, hanem hogy pl idegen lány képéhez odaírja h ,,szívesen megismerkednék ezekkel a lányokkal" hát persze szóvá tettem, mert nagyon zavart és féltékeny voltam. vagy pl oda kommentel egy srác a képem alá, akit évek óta nem is láttam és egyből összeboronált vele a pasim. mivel ez egy távkapcsolat volt 3-4 hetente tudtunk csak találkozni, így igen volt abból probléma h ha ő keres kevesebbet vagy én őt. annó mikor először majdnem összejöttünk volt olyan h 2-3 napig nem keresett és kiderült azért, mert összejött egy másik lánnyal.. és emiatt bizalmatlan lettem, hogy ha csak 2-3 napig nem ír rám csak én rá, akkor már féltékeny voltam h vajon van másik lány a képben?! meg az önértékelés problémáim miatt is lehúzott, hogy lájkolgat szép lányokat és ilyenkor előtört bennem, hogy nem vagyok neki elég jó (tudom, hülyeség..).

Az egyik exemmel egy koliban laktunk és sose beszéltünk facebookon. csütörtök estétől vasárnap estig egyáltalán nem is beszéltünk egymással, megadtuk egymásnak a teret, teljes mértékben megbíztam benne

2015. jún. 29. 11:09
 22/25 anonim ***** válasza:
" idegen lány képéhez odaírja h ,,szívesen megismerkednék ezekkel a lányokkal"" - Ez nem a facebook hibája, itt az emberrel van gond, és megtenné facebook nélkül is, máshol, máshogy.
2015. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem függőséget okoz a facebook.Ezt nem csak magamon hanem másokon is látom. Ezektől a kényszeres fotófeltöltésektől meg kiráz már a hideg.Meghogy "vigyünk telefont mert majd csinálok képeket facebookra" pfff megölik a pillanat szépségét. Jajj még egy fotót mert ez nem lett jó....pff ki a sz.rt érdekel , én jól érzem magam és teszek rá hogy milyen az a foto.

Regisztrácio megszüntetésén gondolkozom mostanában vagy a használat minimalizálásán. Sajnos a párom is ilyen facebook függő és emiatt vannak nézeteltéréseink.

32\f

2015. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled kérdező.

Nekem 8 éves kapcsolatom ment tönkre emiatt,az exem a facen talált rá a régi nagy szerelmére,akivel 17 éve már volt viszonya.

Az utolsó 3 évet ebben a tudatban éltem át,mellébeszélések,tagadások,de annyi levelezésüket olvastam,hogy hiába mondott már bármit,nem lehetett kimagyarázni.

Szakítottunk,pedig közös gyerekünk is volt,3 héttel később a pasi karjaiban landolt.

Nekem ezt adta a nyomorult fb.

2015. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Szakítottunk,pedig közös gyerekünk is volt,3 héttel később a pasi karjaiban landolt.

Nekem ezt adta a nyomorult fb." - És ha nem a Facebookon találnak ismét egymásra, kit hibáztatnál?

2015. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!