Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A páromat szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A páromat szeretem, de másba vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
2 és fél éve együtt vagyok a párommal és 2 éve együtt élünk. Szeretem nagyon , de nem vagyok már szerelmes.ÉS nagyon jó pasinak tartom de sexuálisan sem kívánom már . És mindeközben van egy srác aki a nap 24 órájában a fejemben van és mindig csak azt várom , hogy találkozzunk... Nem tudom mit tegyek ...a párom nem tudnám kidobni képtelennek érzem magam rá...de lassan azt érzem szétszakít ez belülről....a másik sráccal lennék ...csak vele folyton..tanácstalan vagyok!

2015. júl. 2. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy alakult? :)
2019. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bírom a szerelem függőségeteket. Elvileg pl ez is megkülönböztet minket az állatoktól. De a nők egy jó része úgy néz ki megmaradt állatias ösztönlény szinten. Én is voltam már szerelmes másba párkapcsolat alatt sose szakitottam meg a kapcsolatot emiatt. De tessék csak az újdonság varázsára hajtani folyamatosan meg magyarázatokat gyártani fejbe miért nem jó az aktuális párral. Az az igazi aki veled van jóban rosszban. Segít. Elfogadja a hibáidat is. Aki egyben barátod is tud lenni nem csak a pasid/csajod. Aztán lehet megbaszódni érzelmileg a jövőre nézve.
2023. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!