Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés szex válóok?

Figyelt kérdés
Sok párkapcsolatban,házasságban felmerül a probléma,vita a kevés szex miatt. Indok lehet a válásra ha nem működik a nemi élet? És hol a szeretet olyankor? Bármennyire szereti a párját az illető,de a szex akármi okból kifolyólag a háttérbe szorúl és ezért képes valaki válni?

2015. júl. 5. 04:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
Nálam NEM válóok. Minket nem a szex tart össze. Volt, hogy hónapokig nem volt semmi. És? Nem történt semmi. Nem bolondultunk meg, nem lépett félre senki (eszébe sem volt senkinek sem)stb. Mondjuk nálunk egyikünk se vágyik ettől sokkal többre. Nem az van, hogy a férjem heti 5x akarná, én meg 5 havonta 1x. Nagyjából egy rugóra jár az agyunk. Soha ebből vitánk, nézeteltérésünk nem volt. Nálunk a szex az utolsó helyen áll a kapcsolatunkban. Sokkal fontosabb a tisztelet, megértés, őszinteség, szeretet, szövetség, összetartás, hűség......és csak ezek után van valahol messze a testiség. Pedig mindketten élvezzük, nem vagyunk aszexuálisok, mindig élvezünk...de nem vagyunk ösztönlények, nem vagyunk állatok. Millió más, jó és szép dolog van egy kapcsolatban...nem csak a szex. Sajnálom..őszintén sajnálom azokat, akiknek nem sikerül ezt felfedezniük. Vagy azért, mert csak a szexet ismerik..ez az egyetlen feszültség levező eszközük.vagy azét, mert a társadalom szerinti norma (miszerint heti 3 a normális és stb) nyomás alatt tartja őket. Akár úgy, hogy nem is tudnak róla......
2015. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
11-es hány évesek vagytok? Nekem a csók és a szex a legfontosabb a világon, mert jó dolog örömet okozni és egészséges is... Kár, hogy a nők 90%-a nem így gondolkodik mint mi férfiak... 38/F
2015. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

11: attól, hogy nem a szex tart össze, még lehet fontos tényezője egy kapcsolatnak. nyilván, ha egy átmeneti időszakról van szó- pl a párom kiutazik két hónapra külföldre munkaügyben-, akkor kevés ember válik el, mert akkor nincs szex. nyilván kibírható.


de ha alapvetően minkettőnknek igénye van rá (és nem azért, mert a média diktálja, hanem amúgy is), hogy gyakran szeretkezzünk, aztán valahogy az igény nem elégül ki, mert mindenféle mondvacsinált okokból, akkor az embernek egyrészt az önbizalma csökken- eddig jó voltam, most mi változott, vajon megunt, mi történt, hogy már nem kellek?-, másrészt én igenis elgondolkodnék, hogy a házasságunk 10 évében, ha eddig ment a napi szex, akkor most hirtelen, mitől van csak havonta egy, talán csak nem szeretője van?


minket sem a szex tart össze, nagyonis jól megvagyunk, köszönjük, de ha szex nélkül nem érzem jól magam (úgy általánosságban sem, hát még ha kapcsolatban nincs...), akkor miért akarnám erőnek erejével fenntartani az állapotot, ha egyszer változtathatok is rajta? igen, én elválnék, ha nem lenne rendszeres a szex. és ez már évek óta így van (rám ne mondja senki, hogy türelmetlen vagyok), és megbeszélni, változtatni nem hajlandó a másik.


ezért állati meg ösztönszintre süllyedek le szerinted? akkor legyen. ezzel együtt is boldog vagyok- ha meg nem, hát teszek érte, hogy az legyek.

2015. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
3%

Nem tudom miért kezdtek el egyesek magyarázkodni a saját kapcsolatukról a 11-es hozzászólásomra. Engem nem zavar, nem érdekel, hogy más hogyan él. Egyszerűen csak kifejtettem azt, hogy a mi kapcsolatunkban a szex sokad rangú dolog, még akkor is, ha amúgy élvezzük....de az egyértelmű, hogy túl sokan, túl nagy jelentőséget tulajdonítanak neki. Sokszor már abszurd módon. (lásd azokat a nőket, akik abból az okból hogy a párjuk ne lépjen félre, képesek minden nap szexelni....és nem azért,mert ők szeretnének!...hanem csak az motiválja őket, hogy nehogy a párjuk a "kevés" szex miatt menjen félre. Holott, ha akar, higgyétek el...így is, meg úgy is félre fog menni.............) Szerintem ez szomorú. Nagyon. És félelmetes. Kiszolgáltatott. Megalázó.

Egyébként én 31 vagyok, a férjem 33. 12 éve vagyunk együtt. Hűségben, boldogságban. Így, kevés szex mellett.

2015. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8%
Ja, és nem minden férfi gondolkodik így, kedves 12-es. Hidd el.. ;)
2015. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet kedves 15-ös, de egyszerűbb lenne szerintem a világ ha mindenki szeretet éhsége egyforma volna nem? :-)
2015. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lehet ezt csűrni-csavarni, de egy biztos. Az ember úgy van összerakva, hogy szüksége van a szexre. A házastársi kapcsolat egyik alappillére pedig az intimitás. Mint 11-es példája mutatja, nem mindenkinek egyformán örömteli esemény a szeretkezés, és ha ez mindkét félnek megfelel, valóban valamelyest háttérbe is szorulhat. De ha az egyik fél vérmérséklete szerint jóval kevesebbet kíván, mit a másik, az előbb-utóbb ütközőpont lesz. És kezdődnek a hétköznapi kesergések; nem ért meg a párom, miért mindig kifelé tekeredik a WC papír, miért nincs ehajtva az ülőke, miért szőrös a kád alja, stb.
2015. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*lehajtva
2015. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-os. Szerintem nem. :) Inkább az lenne jó, ha mindenki a magához való vérmérsékletű párt találná meg...és mindenki boldog lenne. Van, aki 3 havi 1-el...van, aki napi 3-al. :D
2015. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lehet 19-es de én úgy érzem nem létezi ilyen nő vagy ha mégis sosem lesz az enyém. 38 évesen már belefáradtam ebbe. A mostani párom a szexet leszámítva tökéletes, élni nem tudnék jobb párt. A szex is az első 2 évben jó volt, bár vele elég monoton és nem lehet róla beszélni semmit, de mégis boldog voltam, de így, hogy már havi 1-2-re csökkent ez kevés nekem... :-( Nem látok kiutat... Nem fogok szakítani különben imádom, minden párommal én szakítottam.
2015. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!