Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, és tegnap eljegyzett.


De! Múlt héten kedden a munkahelyemre bejött egy új férfi céges papírokat aláíratni, még sosem láttam, de le kellett ülnünk átbeszélni a dolgokat mielőtt aláírom, közben kávéztunk is (ez alap illem h meghívjuk kávéra az embert nálunk)

Aztán folyamatosan a szemembe nézett mosolygott rám, már zavarba ejtően. Aztán a papírmunka után még maradt és elkezdtünk általános dolgokról beszélni, család munka, majd áttértünk a kapcsolatainkra is. És végig zavarban voltam, és valahol úgy éreztem, hogy legszívesebben ott helyben lefeküdnék vele.

Azóta 3x találkoztunk még munka miatt de ebédeltünk is együtt. És hát végi zavarban voltam, ő meg már flörtölt is kicsit.


És azóta nem tudom mit tegyek, csak ő jár a fejemben, rá tudok gondolni minden percben, hiába van mellettem a párom, azóta nem tudtam lefeküdni sem a párommal. Nem kívántam.


És egészen a múlt hét keddig úgy éreztem, hogy a párom a mindenem és meghalnék érte annyira szeretem. Most meg úgy érzem, hogy mintha minden érzésem elszállt volna iránta.


Szóval felejtsem el ezt az embert, lépjek túl rajta, vagy jobb lenne ha szakítanék a párommal?


2015. júl. 11. 17:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Az első kapcsolatom 18 éves koromtól 20 ig tartott de az még első volt más volt.

Ez közel 3 évig komolynak tűnt de megváltozott.

De igen mindenképpen jobb ha elválnak útjaink.

köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. júl. 11. 19:38
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
Én megszakítanám a kapcsolatot az idegen palival, de még nem mennék hozzá a barátomhoz, hanem megpróbálnám fellángoltatni a szerelmet. Ha nem megy, mert nem vagy belé szerelmes, akkor ne házasodjatok.
2015. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 omba ***** válasza:
100%
Érzelmeket nem lehet irányítani, se erre, se arra.
2015. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a 12-es nem nő, hanem férfi :)
2015. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
De istenem annyi álszent ember van itt, hogy az förtelem. Mintha még soha nem történt volna ilyen :)
2015. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%

Én az esküvőnk után pár hónappal kerültem hasonló helyzetbe, az új munkahelyen a főnökömmel. Napokig álmodoztam róla, meg infókat kerestem róla a neten. De néhány hét után elmúlt a fellángolás és az is lehet hogy csak bebeszéltem magamnak hogy flört volt a részéről.

Azóta már elmúlt, szerencsére túl vagyok rajta, és már hülyeségnek tartom utólag az egészet.

2015. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Noren1989 ***** válasza:
76%

Aztak_rvamindenitneki....a klasszikus női viselkedés...akad egy jobb, és máris dobod a suttba az egész addigi dolgot. GRATULÁLOK.

25/F

2015. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
64%
Noren, nem dob semmit sehova, a sut-ba se :D
2015. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Most miért oltjátok le? Az embernek már érzelmei se lehetnek?....
2015. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14# Ezt honnan olvastad ki?
2015. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!