Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, és tegnap eljegyzett.


De! Múlt héten kedden a munkahelyemre bejött egy új férfi céges papírokat aláíratni, még sosem láttam, de le kellett ülnünk átbeszélni a dolgokat mielőtt aláírom, közben kávéztunk is (ez alap illem h meghívjuk kávéra az embert nálunk)

Aztán folyamatosan a szemembe nézett mosolygott rám, már zavarba ejtően. Aztán a papírmunka után még maradt és elkezdtünk általános dolgokról beszélni, család munka, majd áttértünk a kapcsolatainkra is. És végig zavarban voltam, és valahol úgy éreztem, hogy legszívesebben ott helyben lefeküdnék vele.

Azóta 3x találkoztunk még munka miatt de ebédeltünk is együtt. És hát végi zavarban voltam, ő meg már flörtölt is kicsit.


És azóta nem tudom mit tegyek, csak ő jár a fejemben, rá tudok gondolni minden percben, hiába van mellettem a párom, azóta nem tudtam lefeküdni sem a párommal. Nem kívántam.


És egészen a múlt hét keddig úgy éreztem, hogy a párom a mindenem és meghalnék érte annyira szeretem. Most meg úgy érzem, hogy mintha minden érzésem elszállt volna iránta.


Szóval felejtsem el ezt az embert, lépjek túl rajta, vagy jobb lenne ha szakítanék a párommal?


2015. júl. 11. 17:35
1 2 3 4
 31/31 Noren1989 ***** válasza:

P83, erről beszéltem.

High five, Bro!

2015. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!