Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? 24/N

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, és tegnap eljegyzett.


De! Múlt héten kedden a munkahelyemre bejött egy új férfi céges papírokat aláíratni, még sosem láttam, de le kellett ülnünk átbeszélni a dolgokat mielőtt aláírom, közben kávéztunk is (ez alap illem h meghívjuk kávéra az embert nálunk)

Aztán folyamatosan a szemembe nézett mosolygott rám, már zavarba ejtően. Aztán a papírmunka után még maradt és elkezdtünk általános dolgokról beszélni, család munka, majd áttértünk a kapcsolatainkra is. És végig zavarban voltam, és valahol úgy éreztem, hogy legszívesebben ott helyben lefeküdnék vele.

Azóta 3x találkoztunk még munka miatt de ebédeltünk is együtt. És hát végi zavarban voltam, ő meg már flörtölt is kicsit.


És azóta nem tudom mit tegyek, csak ő jár a fejemben, rá tudok gondolni minden percben, hiába van mellettem a párom, azóta nem tudtam lefeküdni sem a párommal. Nem kívántam.


És egészen a múlt hét keddig úgy éreztem, hogy a párom a mindenem és meghalnék érte annyira szeretem. Most meg úgy érzem, hogy mintha minden érzésem elszállt volna iránta.


Szóval felejtsem el ezt az embert, lépjek túl rajta, vagy jobb lenne ha szakítanék a párommal?


2015. júl. 11. 17:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%
Bármit is teszel meg fogod bánni.
2015. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ismerős iránt kezdtem nagyon érdeklődni.

De miután lett egy nagy vihar a kapcsolatomban, rájöttem mi a fontos igazán, és azzal a lendülettel el is felejtettem őt.

Álszent, aki azt hiszi, az ember érzése nem lángolhat fel bárki iránt, kapcsolat közben. De. Fellángolhatsz.

Itt, ezen a ponton derül ki, mennyit ér a kapcsolatod.

2015. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%

Jól értem a sztorit? Fingra, a nagy büdös semmire hirtelen átkattant az agyadban egy relé, aminek hála elkezdett a nunád ciripelni, hogy meg akarja magát dugatni egy másik fsszal? Erre te rögtön meg akarsz szabadulni attól a személytől, akit elvileg mindezidáig imádtál?

Hát a jóisten mentsen meg engem az ilyen nőktől!

2015. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
48%
Azért megkurvulás (rövid u-val!), mert gyakorlatilag azonnal alámásznál egy vadidegennek. Ilyent felnőtt, értelmes ember nem csinál, főleg nem az eljegyzés után egy nappal. Remélem, a vőlegényed megtudja a dolgot még időben, és nem megy bele egy eleve kudarcra ítélt házasságba.
2015. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
41%

Mit acsarkodtok itt 23, 24?

A érzelmek jönnek, mennek, "átkattan egy relé" - kiold, ahogy beleszeretett a vőlegényébe, most meg kiszeret, -mitől volna ez hihetetlen, vagy erkölcstelen?


Milliószám esik meg naponta.


Hogy ez a váratlanul felbukkant új pasi hatása, azt én kétlem, max kiváltója volt egy lappangó bizonytalanságnak.

Ha olvasnátok is, nem csak írnátok, láthatnátok egy olyan kifejezést is, hogy "szerelem első látásra"- az is épp olyan közönséges dolog, sok millió esettel, mint érzelem elpárolgása.

Én nem aggódnék a házsaság jövőjén: nem lesz, szerintem 90%. 24 évesen semmi értelme belemenni egy ilyenbe szerelem nélkül.


A kérdező azt kérdezte, mit tegyen.

Ti meg leírtátok, hogy nagyon utáljátok....

De minek?

2015. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem mondom, hogy nem tekinthető természetesnek egy fellángolás, de hogy aznap reggel még úgy kelt fel, hogy imádja a másikat, majd este úgy megy haza, hogy el akarja hagyni, az szerintem nem normális.

Továbbra is, a jóisten mentsen meg mindnyájunkat az ilyen nőtől.

2015. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 omba ***** válasza:
34%

#26, és akkor mennyi ennek az "illendő" időtartama?

Mari méni reggel felkelt, délben meg meghót...

Köcsög, mi?


Én meg még 6-kor tök bizakodó voltam az ex-szel 6:05 kor meg már világos volt, hogy vége.

(jó, ő mondott is valamit, de hát a dolgok megtörténnek, a saját sebességükkel)

2015. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
11%
Egyre ritkább, de szerencsére még akad olyan nő, aki nem ilyen hirtelen és ösztönös. A többitől pedig még mindig a jóisten mentsen meg mindnyájunkat.
2015. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28, hol vannak ilyen számok? :D
2015. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 P83 ***** válasza:
60%

Számomra ijesztő mikor azt látom, hogy egy nőnek ennyit jelent egy kapcsolat.

Az egyik nap még szeretem a párom és örülök az eljegyzésnek, de a másikban már szakítani akarok, mert megismert egy másik fiút.


Miközben a nők állandóan a biztonságot követelik egy pasitól, addig a nőktől a folyamatos bizonytalanság és az ambivalens gondolatok, érzések tömkelege várható.

2015. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!