Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállaljak gyereket párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállaljak gyereket párom kedvéért?

Figyelt kérdés
Még 17 éves szeptemberben 18 leszek, a gond a következő hogy 3éve párkapcsolatom van egy 25 éves fiúval aki már a vőlegényem féléve! A kis baj hogy gyereket szeretne és félek hogy el hagy ha nem szűlök! Én is szeretnék de nem most terveim vannak! De ha elveszítem abba belehalok.
2010. márc. 5. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Hmm..rajtatok és a szüleiden áll.
2010. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vállalj babát ha Te is készen állsz rá. Ne hagyd, hogy ezzel zsaroljon. Ez nem szép dolog. Mi lesz ha ott lesz az az ártatlan csöppség és ő rájön arra, hogy még nem élte ki magát? Egyedül hagy, mert neki mennie kell. Még ő sem olyan érett, hogy tudja mi a jó. Milyen kompromisszumot kell kötni a gyerek miatt. Jó ha a baba egy épp családban nő fel. Ülj le vele és beszéljétek meg, de semmi képp ne hagyd, hogy ezzel zsaroljon. 29/N.
2010. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Tizenévesen NE szülj gyereket! Tanulj, élvezd az életet, még nagyon fiatal vagy. Egy 25 éves fiú nem olyan öreg, h ne tudna várni 4-5 évet ezzel. Ha otthagy, mert nem szülsz neki azonnal, akkor a gyerekkel is otthagyna, mert nem ez a valódi baja, azt tudd! Semmiképp nem rontsd el az életedet ilyen korán.
2010. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

1.szerintem ebben a korban ennyi korkülönbség sok (láthatjuk miért)

2. ha te nem akarsz gyereket más kedvéért ne szülj, mert az egész életedben ott lesz

3. nem hiszem hogy ez a kapcsolat örökre szól, nagyon fiatal vagy még

4. még el sem kezdted az életed (munka, továbbtanulás) előbb a feltételeket kéne megteremteni, mert ha még sem lesz olyan szerencséd, hogy a pasid eltart egész életedben ott leszel egy érettségivel meg 0 munkatapasztalattal...

szerintem ne vállalj! felelőtlenség..és a pasidnak sem lehet valami sok esze, ha erre kér

2010. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ezen múlik, akkor pár év múlva gyerekkel is el fog hagyni... És akkor majd ott fogsz állni egy bőgőmasinával a karodon, egyetem/főiskolai végzettség nélkül, és kamillázhatsz a pasi után. Szerintem ilyen fiatalon ez eszedbe se kéne hogy jusson, mint lehetőség... A gyerek nem egy tárgy, amivel össze lehet kötözni egy párkapcsolatot!!
2010. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ha szeretem
2010. márc. 5. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:
szereted, persze :) én is szerettem valakit 17 évesen...most 28 vagyok, van gyerekem (4 éves), férjem, és az egykori húdenagy, halálos szerelmemről azt sem tudom, hol lakik :) szóval tizenévesen EGYÁLTALÁN NEM kell szülni, ha a pasi ezt nem látja be, ismerkedjen a saját korosztályával. ha ő is úgy érez irántad, ahogy Te iránta, meg fogja várni, hogy te is eljuss odáig az életben, amikor a gyerekvállalásra gondolsz.
2010. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
14-15 éves korod óta vele vagy...nem hiszem hogy vele éled le az életedet és nem is lenne egészséges hozzámenni, mert ez tipikus esete a válásnak, mikor túl fiatalon esküvő, gyerek húúú de jóó csak életünk nincs és 40évesen jövünk rá...
2010. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól. hogy jelenleg szereted, még gondolkodni szabad..
2010. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám mondta mindig: A gyerek az anyjáé.


Egyedül elég felnőtt lennél egy gyermek felneveléséhez?

2010. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!