Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én a végletekig képes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a végletekig képes vagyok kitartani egy kapcsolatban, de ezt nem értékelik. Miért?

Figyelt kérdés

Amikor már nagyon egyoldalú a harc, én akkor sem adom fel, a végletekig harcolok. Gyakran már a saját ismerőseim is ellenem fordulnak, és elkezdik pártolni a másik felet, hogy igen, jól csinálja, ennek a kapcsolatnak van jövője.

Miért kell az embereknek olyanba avatkozniuk, amihez majdhogynem közük nincs? Miért nem bírnak kimaradni a dolgokból? Miért kell elrontani fáradozásaimat, és tönkretenni azt, hogy küzdök??

Miért b*ssza az emberek csőrét, hogy én legalább próbálom a kapcsolatot megjavítani, kijavítani, rendbehozni! Nemhogy sokra tartanák ezt, még bántanak ezért, és elkönyvelnek mindennek őrülttől kezdve mániákuson át fogyatékosnak!

És a végén általában egyedül maradok, teljesen magányosan, és azok, akiket a barátaimnak hittem, haverjaimnak, elárulnak, befeketítenek, visszaélnek a bizalmammal.

Kihátrálnak mellőlem, nem értenek meg, magamra hagynak, ami még nem is lenne baj, de hogy szembe is szállnak velem azok, akiknek a legapróbb dolgokat is elmondtam a kapcsolatommal kapcsolatban, majd a meggyőzendő felet (esetemben lányt), megerősítik, hogy igen, ennek a kapcsolatnak nincs jövője, ne hallgasson rám, legyen kegyetlenebb, stb.

Miért jó ez? Én az energiám hatalmas hányadát, erőn felül csinálom a dolgokat, beleölök, feláldozok mindent, hogy jó legyen a kapcsolat, és mikor már kezdene rezegni a léc, és a lány kezdene engedni, akkor belepofáznak, és minden dől.

Miért van ez? Miért nem becsülik meg ezt? Miért kell emiatt lenézni, vagy emiatt bántani?

Belehalok, annyira szeretek valakit, annyira szeretném megoldani a kapcsolatot, és keresztbetesznek, és végül már úgy vagyok beállítva, mintha én lennék a rossz, a gonosz, a szemétláda… miért-miért-miért???


2010. márc. 6. 01:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

03:31 - Szomorú, hogy így gondolod. Nem így megy ez.

03:36 - Nem akarom bántani...

09:36 - Nem ismersz, ez csak egy vékony réteg személyiségemből, a "kapcsolatfenntartó" részem.

2010. márc. 6. 10:23
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a te énképedel van gond, nem a csajjal, hagyd a csajt békén, nyílván nem akkar egy erőszakos, önző, önimádó barommal lenni.
2010. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha a másik nem akarja, a fejed tetejére is állhatsz.
2010. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Érzelmeket nem lehet magyarázni, és te is hiába győzködöd, ha egyszer nem vágyik rád.
2010. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy a törődésed csak ürügy ahhoz, hogy hatalmad legyen a barátnőid fölött.
2010. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Sajnos én is tapasztaltam már ilyet... borzasztó érzés.

Amikor boldog vagy, mindenki irigy, mert ők nem azok... és mihelyt jön valami, ami tönkreteheti a kapcsolatot, azért imádkoznak (és cselekednek is), hogy sikerüljün ledönteni az egészet... ilyen jegyetlen világ ez.

Ne add fel! :)

Ha végképp nem megy, keress egy olyan lányt, aki nem mond le ilyen könnyen a szerelemről / Rólad és nem befolyásolható!


Egyébként okosan írsz, tetszik a stílusod. :)

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2010. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

előzőben elírtam: KEGYETLEN.


bocsi.

2010. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!