Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én a végletekig képes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a végletekig képes vagyok kitartani egy kapcsolatban, de ezt nem értékelik. Miért?

Figyelt kérdés

Amikor már nagyon egyoldalú a harc, én akkor sem adom fel, a végletekig harcolok. Gyakran már a saját ismerőseim is ellenem fordulnak, és elkezdik pártolni a másik felet, hogy igen, jól csinálja, ennek a kapcsolatnak van jövője.

Miért kell az embereknek olyanba avatkozniuk, amihez majdhogynem közük nincs? Miért nem bírnak kimaradni a dolgokból? Miért kell elrontani fáradozásaimat, és tönkretenni azt, hogy küzdök??

Miért b*ssza az emberek csőrét, hogy én legalább próbálom a kapcsolatot megjavítani, kijavítani, rendbehozni! Nemhogy sokra tartanák ezt, még bántanak ezért, és elkönyvelnek mindennek őrülttől kezdve mániákuson át fogyatékosnak!

És a végén általában egyedül maradok, teljesen magányosan, és azok, akiket a barátaimnak hittem, haverjaimnak, elárulnak, befeketítenek, visszaélnek a bizalmammal.

Kihátrálnak mellőlem, nem értenek meg, magamra hagynak, ami még nem is lenne baj, de hogy szembe is szállnak velem azok, akiknek a legapróbb dolgokat is elmondtam a kapcsolatommal kapcsolatban, majd a meggyőzendő felet (esetemben lányt), megerősítik, hogy igen, ennek a kapcsolatnak nincs jövője, ne hallgasson rám, legyen kegyetlenebb, stb.

Miért jó ez? Én az energiám hatalmas hányadát, erőn felül csinálom a dolgokat, beleölök, feláldozok mindent, hogy jó legyen a kapcsolat, és mikor már kezdene rezegni a léc, és a lány kezdene engedni, akkor belepofáznak, és minden dől.

Miért van ez? Miért nem becsülik meg ezt? Miért kell emiatt lenézni, vagy emiatt bántani?

Belehalok, annyira szeretek valakit, annyira szeretném megoldani a kapcsolatot, és keresztbetesznek, és végül már úgy vagyok beállítva, mintha én lennék a rossz, a gonosz, a szemétláda… miért-miért-miért???


2010. márc. 6. 01:57
1 2 3
 11/27 MaXXeGee ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy a megingathatatlan, végleges, örökkön örökké bizonyos embereknek ijesztő lehet? Sokan úgy vannak ezzel , többek közt én is, hogy amíg jó addig tart, ha valahol elmúlt, öntözhetem a parazsat benzinnel, hiába .. neked is azt tanácsolom, mint egy másik topicban. Vannak dolgok amiket nem lehet kikövetelni, vagy erőszakkal (mindenáron akarással) megteremteni. Szerelmet, szertetetet tisztelet, vágyakat, nem lehet ... csak kiérdemelni. Szerintem, legyen annyi méltóságod, hogy elfogadod, és tiszteletben tartod a döntését. És akkor emberként maradtok meg "egymás mellett". Gondolom, nem az a végcél, hogy ha meglát az utcán akkor átmenjen a túloldalra. Na ugye ... :)
2010. márc. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi hozzáállásoddal, ha a másik fél nem akar kitartani, akkor te pajszerral belevered a fejébe, hogy "De neked akkor is jó velem"! Mi van, ha még nem teljesen egészséges az "énképe", de azt már tudja, hogy veled már vége. Meddig püfölöd?
2010. márc. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Olvastam, igen, amit írtál. Nem ezeket akarom kierőszakolni. Én azt szeretném "kierőszakolni", hogy a dolgok normális mederbe folyjanak, újból. Néha egy kicsit túl kell húzni a dolgokat.
2010. márc. 6. 03:00
 14/27 A kérdező kommentje:
Addig püfölöm, amíg meg nem magyarázza, miért nem jó, hol a hiba, mi az, ami kijavíthatatlan, amig érvekkel alá nem támasztja. Szeretem, ha meggyőznek, vagy legalább próbálnak.
2010. márc. 6. 03:02
 15/27 MaXXeGee ***** válasza:
szótagolom, hogy értsd.
2010. márc. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 MaXXeGee ***** válasza:

szótagolom, hogy értsd.

N E M A K A R J A K I J A V Í T A N I !!!!

2010. márc. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Én meg tök egyszerűen válaszolok rá: ha jót szeretne magának, ki akarja javítani.
2010. márc. 6. 03:26
 18/27 anonim ***** válasza:
Egyre erősödik bennem az a meggyőződés, hogy ha jót akar magának, akkor k.rva gyorsan elmenekül mellőled.
2010. márc. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Látom azon nem gondolkodtál el, hogy miért lehet az, hogy körülötted mindenki "hülye", csak te vagy "normális"! Ha tényleg jót szeretnél annak a lánynak, akkor ne bántsd tovább, engedd szabadon!
2010. márc. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
hát nekem tuti nem kellenél... értsd meg,aminek vége,annak vége.nem kell semmit erőltetni ha a másik nem akarja.és igazuk van h ellened fordulnak
2010. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!