Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a egyedül a fiúnak kell megvennie az óvszert?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint az óvszer beszerzése a fiú dolga, mivel az ő spermájának megakadályozását kell biztosítani. Ha viszont tablettát szedne, akkor azt ő neki kellene állnia. Azonban én úgy gondolom, mindkettőt illene mindkét félnek felesben fizetnie, akármelyik variációról van szó. Vagy csak én gondolom rosszul az "illemet"?
2015. júl. 25. 23:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen létezik olyan hogy munka :) és képzeld, tudom milyen az :) csak tudod van ám sok dolog, amire el kell költeni :) plusz, télen is dolgoztam, karácsonykor meg előtte is. abból a pénzből mentem nyaralni barátnőmmel. a többi meg más dologra kellett. :) de köszönöm hogy próbálsz kioktatni. és azért mert anyám tart el... bocsánat, hogy még tanuló vagyok és nincs önálló keresetem :) akkor mégis mi a jó büdös francból fizessek, ha nem abból a pénzből, amit tőle kapok? :)
2015. júl. 26. 12:37
 22/26 A kérdező kommentje:
egyébként 20 éves vagyok :)
2015. júl. 26. 12:37
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen anyád tart el? Nagyon gáz, az egy dolog, hogy vele élsz, de hogy ő pénzeli a barátnődet? Leégne a pofámról a bőr a helyedben...
2015. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

13-as vagyok: én megértelek, de teljesen mindegy, hogy a keresetedet vagy a zsebpénzedet kell beosztanod. Ha megvan az anyagi egyensúly a kapcsolatotokban, akkor továbbra is azt mondom, hogy nem feleztetném az óvszer árát - persze, ha nem telik rá, az más kérdés. Szükség törvényt bont:S

Abban az elvben ugyan igazad van, hogy a védekezésben mindkét félnek szerepet kell vállalni, a barátnőd nem várhatja el "alapjogon", hogy az óvszer a te költséged, a fogamzásgátló meg az ő költsége lenne - bár az is tény, hogy eszembe nem jutna a fogamzásgátló árának a felét "bahajtani" a páromon..., igaz, megint ott tartunk, hogy ha üres az ember zsebe, akkor olykor mégis rákényszerül, és az még mindig sokkal jobb, mint felelőtlennek lenni. Az meg marhaság, hogy akinek nem telik rá, annak ne legyen kapcsolata. A szerelmet nem szabályozhatja az ember. Ha találtál egy rendes lányt, és boldogok vagytok, akkor el ne ereszd:), főleg nem olyan dolog miatt, mint a pénz:S

2015. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#23 most megyek majd egyetemre, akkor honnan szerezzek pénzt, áruld már el nekem :) a télen szerzett pénzem elment a nyaralásra, most nyaraltam életemben először, szerintem 1x megengedhetem magamnak és a barátnőmnek :) a nyári pénzem meg más dologra kellett (lakásfelújítás stb). általában oda szoktam adni a pénzt, amit keresek anyámnak. és 1 szóval nem mondtam, hogy ő pénzeli vagy ő tartja el a barátnőmet... őt a saját szülei tartják el. ezt írtam korábbi kommentben... mindent amit tudunk, azt felezzük. ez neked úgy tűnik, hogy anyám tartja őt el? szerinted, hány húszéves, egyetemre készülő ember él külön életet, saját fizetésből? de igazából nem is értem miért írom ezt neked le :) nem sok közöd van hozzá igazából :) és elkanyarodtunk a témától. megmondtam, ha kell megveszem. eddig is megvettem valahogy. csak néha nem megy olyan könnyen. ezért kérdeztem, hogy szerintetek mennyire az én dolgom ez.
2015. júl. 26. 12:52
 26/26 A kérdező kommentje:
#24 köszönöm, hogy valaki végre megérti, miért is tettem fel a kérdést. :)
2015. júl. 26. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!