Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a egyedül a fiúnak kell megvennie az óvszert?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint az óvszer beszerzése a fiú dolga, mivel az ő spermájának megakadályozását kell biztosítani. Ha viszont tablettát szedne, akkor azt ő neki kellene állnia. Azonban én úgy gondolom, mindkettőt illene mindkét félnek felesben fizetnie, akármelyik variációról van szó. Vagy csak én gondolom rosszul az "illemet"?
2015. júl. 25. 23:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
Ez pedig férfidolog ám!
2015. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19%
Jajj, én először azt hittem, konkrétan arról van szó, hogy ki menjen érte a boltba, de hogy a pézról, meg hogy felezni kéne az árát...jesszus, de kicsinyes vagy, neked tényleg ez a probléma? Igaza volt egyik válaszolónak, majd talál mást, aki szíves-örömest megveszi :)))
2015. júl. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Egy komoly párkapcsolatban az ilyen fokú anyagi elszámolást én is nagyon kicsinyes dolognak tartom, legyen szó óvszerről vagy leveszöldségről, teljesen mindegy. Mi a barátaimmal is felváltva szoktunk fizetni, az sem számít, ha egymás után nem hasonló összegekről van szó, hosszú távon úgyis kiegyenlítődik a dolog. (Én nagyon kicsinyesnek érzem ezt a "felezzünk" dolgot.) Persze, ha a csaj azt akarja, hogy mindent te fizess, és úgy érzed, hogy anyagilag kihasznál, akkor "lázadj fel". Ha viszont ő is beszáll a maga módján a közös költségeitekbe, akkor vedd csak meg továbbra is azt az óvszert.
2015. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem használ ki és semmi ilyesmi. nem kicsinyeskedem, már megmondtam, hogy megvettem eddig is. csak mivel nem vagyok jó helyzetben anyagilag (nem fogom ecsetelni, hogy mennyi pénzből élünk anyámmal...), néha ez már kicsit nehézkes, hogy kiadjam rá az összes pénzt. így is 1300 forintba kerül, hogy találkozzak vele, ha én megyek hozzá. neki is ennyibe, ha ő jön hozzám, ezt pedig váltogatjuk. mindent próbálunk akármennyire is felezni, csak sajnos a kapcsolatunk "drága" a távkapcsolat miatt (nekem megér minden egyes forintot, de van az a pénz, ami elfogy). remélem így már azért érthetőbb, hogy NÉHA az az 1000 forint nekem sok. és sose volt emiatt veszekedés. azt se értem miért támadnak nekem egyesek. én csak szimplán ezt megkérdeztem, hogy igazából mennyire is kell komolyan venni ezt a dolgot.
2015. júl. 26. 11:16
 15/26 A kérdező kommentje:
#13 nincs önálló keresetünk, ez pedig rákényszerít minket arra, hogy ha különböző "extrákra" is igényünk van, akkor felezzük a dolgokat, hogy egyszerűbb legyen mindkettőnknek. én csak az óvszer témát próbáltam megérteni, hogy mások szerint is ez az elv működik?
2015. júl. 26. 11:22
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmentek fagyizni akkor kifizetteted vele a fagyija árát is vagy mi? Elvileg pasi vagy viselkedj is úgy, ha szereted a csajt neked kell fizetned a KÖZÖS programokat (nem a fodrászt, meg a ruháit), mert könnyen talál olyat aki kérdés nélkül megteszi ezt.
2015. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

még mindig nem érted :) ő tisztában van az anyagi helyzetemmel. így kezdtük a kapcsolatunkat. ő megmondta, egyáltalán nem várja el, hogy én fizessek neki mindent. sőt, csomószor hívtam már meg kajálni, 99%-ban visszautasította (egyik alkalommal, mikor ajándéknak kapta, hogy pizzériába viszem, akkor álltam én neki a kaját, de máskor nem engedi). nem fog emiatt keresni senki mást, sajnálom ha magatokból indultok ki.

a másik, hogy hiába mondjátok, hogy én vagyok a férfi, én fizessek neki mindent. NEM AZ ÉN PÉNZEMBŐL GAZDÁLKODOM. annyiból kell utaznom hozzá, programokat szervezni vele és esetleg még óvszert venni(mert igényünk van egymásra, nagyon is), amennyi pénzt anyámtól kapok, mivel ő tart el.

2015. júl. 26. 11:59
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igazad van kérdező.

"mivel az ő spermájának megakadályozását kell biztosítani" hát ez meg egyszerűen röhejes.. :D

Aki meg olyanokat ír, hogy "simán találhat magának olyan férfit aki fizeti neki blabla" akkor a csaj is annyit ér, hogy otthagy csak azért mert nem fizetsz neki mindent...

2015. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Most már én sem értem. A nők mindenhol a függetlenséget hirdetik, és hogy nem akarnak függeni senkitől, sőt sokszor még azt is hallani, hogy a nő ragaszkodik, hogy mindent felesbe. A férfi dolga nők dolga világ elmúlt, mert a nők azt akarták, hogy elmúljon. És igenis szálljon bele a költségekbe ő is. Jelenj meg egyszer óvszer nélkül, mert nem volt rá pénzed, és nézd meg, hogy tetszik neki, hogy nem lesz szex.

A pénz miatt meg ne aggódj, veled fog maradni, egészen addig, amíg nem jön egy BMW-s. És akkor sem a pénzesebb pasi miatt fog dobni, hanem a te hibádból. Legalább is ezt mondja.

Gondolj csak bele, ha ugyanazt kell dolgoznod, akkor te is ahhoz a céghez mész, ahol többet fizetnek. Vagy nem?

2015. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Létezik olyan, hogy nyári munka, diák meló, amúgy meg minek neked barátnő, ha anyád tartja el, gyerek vagy te még :D
2015. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!