Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk:Csinálta már a barátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk:Csinálta már a barátnőd, hogy a testedre folyt apatejet szétkente a testeden? Ha igen mijen érzés volt? Mert nekem eszméletlen. Kiváncsi fiú=)

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 17:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
a zsepi se jobb mert ráragad a hímvesszőre...ez tuti..te hülye vagy xdxd
2010. márc. 6. 18:27
 12/29 anonim ***** válasza:
én eddig csak tehéntejet kentem
2010. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát szétkenni nem szokta rajtam, de a hasamra mellemre élvezni igen.
2010. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
jaj bocs azt hittem csajt kérdezel.:D
2010. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Fiúknak indult a kérdés de mindenki elmondhatja a véleményét!!!!
2010. márc. 6. 18:41
 16/29 anonim ***** válasza:
65%
Most nem azért de oltjátok itt a srácot, hogy "ma sem vacsorázok" meg ilyen apróbb hülyeségek. Ha nektek ez undorító akkor mért élveztek rá a csajotokra? Nekik nem lehet undorító?! Ha a srácnak ez jó és jó érzést okoz akkor hadd csinálják. Sztem egyáltalán nem perverz :D:P
2010. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nos a ma sem vacsorázok kommentet nem férfi írta :)
2010. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

19:19

Rendes tőled köszi a kiállást

2010. márc. 6. 19:23
 19/29 anonim ***** válasza:

19:19 vok

Csak elegem van már, hogy mindenki oszt mindenkit, holott nézőpont kérdése az egész. :)

A ma sem vacsorázok dolgot akkor sem kellett volna ha fiú vagy ha lány. Bocsi. De sztem nem az volt a kérdés, hogy ki találja undorítónak meg ki nem, hanem az hogy másnak is jó érzést okoz-e ha csinálta már. :)

2010. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
És szerinted ez párkapcsolati témakör? Mert szerintem inkább szexualitás. Ergo nyugodtan mondhatom, hogy nem vacsorázok. Itt nem szokás ilyen kérdésbe botlani.
2010. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!