Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk:Csinálta már a barátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk:Csinálta már a barátnőd, hogy a testedre folyt apatejet szétkente a testeden? Ha igen mijen érzés volt? Mert nekem eszméletlen. Kiváncsi fiú=)

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 17:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
És az hogy nem vacsorázol az beletartozik akár a párkapcsolati- akár a szexualitás témakörbe? Az sem.. Szal ennyit erről.
2010. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az a kérdéshez tartozik :) Ugyanannyira tartozik egyébként bele, mint az, amit most írsz. Tehát kvittek vagyunk...
2010. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mért tartozna bele? xD De jó legyen, így egyikünknek sem lesz igaza :)
2010. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert ő kérdezett és a válasz nem kategóriához, hanem kérdéshez tartozik :) De tényleg kár a vita, és tényleg nem vacsoráztam, pedig sült csirke volt :(
2010. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
44%
Baszky ez undorító...+o(
2010. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Velem még nem történt ilyen,és nem is fog!Nem tudom elképzelni,hogy ez annyira jó lehet,hogy meg kell osztanod az "élményt"!Bocs!
2010. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 somebodysomewhere ***** válasza:
Ha ennyire élvezed, akkor magadnak is rákenheted a hasadra... Nem vagyok prűd, de azért ez már nekem is gyomorforgató...
2010. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
És még nekem szóltak be a vacsorás megjegyzésem miatt :D
2010. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem beszóltam csak mondtam h sztem nem ide tartozik jó? :D

De háth ízlések és pofonok. Sztem akk sem kéne leoltani..

2010. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!