Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek hogy is van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sokáig nem hittem el azt, amit itt a többség hangoztat, hogy "a nőknek csak a külső számít" ezért elnézésetek kérem.


Lévén, hogy alkalmazott fizikusnak tanulok, nehezen hiszek el dolgokat, amiket nincsenek valamilyen bizonyítékkal alátámasztva. Mindig kételkedve fogadtam az általánosításokat, bármilyen részről, sosem igazán hittem el semmit, csak azért mert valaki mondta, szóval mondhatjuk, hogy ez a természetem része.


Mivel tipikus csúnya srác voltam világ életemben (alacsony, sovány, madárfejű, szemüveges) ezért nem igazán érintkeztem nőkkel. Nekik ott volt a saját dolguk, én pedig a könyveket és az internet bújtam. Először pár éve találtam rá erre az oldalra és elkezdtem olvasgatni és feltűnt, hogy mennyi közel harminc éves férfi panaszkodott itt, hogy ő bizony nem rúg labdába a nőknél. Bevallom, egy szót sem hittem el az egészből, de mivel nem volt tapasztalatom nem kezdtem el okoskodni.


Történt megközelítőleg két éve, hogy elhatároztam, hogy keresek barátnőt, és megközelítőleg egy évig nem jártam semmi sikerrel. Azt hittem bennem van a hiba.

A fent leírták ihlették a következő kísérletet melyet egy kedves barátom segített kivitelezni. A tesz célja az volt, hogy egy éven keresztül megpróbálunk lányokkal, nőkkel ismerkedni, részben együtt, részben egyénileg.

A szárnysegédem egy tipikus 190 magas, jó képű, amatőr kajakozó srác (gyerekkori barátom egyébként), olyas valaki aki általában mindig megtalálta a hangot a nőkkel.


Az egy év alatt 250 esetet (egy esethez több nő is tartozhatott) jegyeztem fel, ezek között voltak nagyon egyszerű kis és egészen komoly, nőknél való direkt próbálkozások is. A nők 18-30 közöttiek voltak nagyjából.


A tapasztalat azt mutatja, hogy szinte bármilyen esetben a barátomat preferálták a nők a következő helyzetekben, kontextusokban:


- Közterületeken való alapvető leszólítás, segítség kérés

- Üzleti kapcsoalt (pl vettünk mindketten fagyit ugyan ott, ugyan annál a lánynál)

- Szórólapozós lányok

- Plázákban, közvélemény kutató lányok

- Szórakozóhelyek

- Iskola

- Bármilyen egyszerű indokkal való közeledés

- Direkt célzással való közeledés.

- Internetes társkeresés

- Éttermi kiszolgálás (nyilván mi voltunk a vendégek)


Lehet van amit kihagytam, de ezek biztosan voltak. Továbbá volt ahol egyénileg próbálkozunk volt ahol együtt.


Eredmények:


Amikor együtt próbálkoztunk az esetek 97%-ban a barátommal foglalkoztak a nők, függetlenül attól, hogy én kérdeztem, kezdeményeztem a kommunikációt. Igazság szerint mindentől független volt. Az is jól megfigyelhető volt, hogy ameddig velem beszéltek teljes közömbösség sugárzott belőlük, illetve a tekintetükből. Ahogy a bárátom fele fordultak azonnal mosoly és "Kívánlak" tekintet.


Az egyéni próbálkozások statisztikája pedig nevetséges: A barátomnak a nők 66,4%-a adott valami elérhetőséget amikor direktbe próbálkozott ami nagyon durva szerintem. A nem "csajozós" esetek 14%-ban kapott valami elérhetőséget.

Az én eredményeim 1,4% csajozással, anélkül pedig épp hogy levegőnek nem voltan nézve...


Ezek utána konklúzió:

MINDEN NŐNEK SZINTE ALAPVETŐ ELVÁRÁS, HOGY A FÉRFI NÉZZEN KI JÓL. Az egyéni kudarcok hagyján, de amikor együtt szembesültünk a nőkkel akkor nagyon látszott az emberekhez való enyhén szólva igazságtalan hozzáállás. A durva az, hogy még a "profik" is ezt csinálták.


Kedves högylgyeim: Ne merészeljetek azzal jönni soha többet, hogy ne "általánosítsunk" mert én eldicsekedhetek egy elég szép mintával, egész Magyarország szerte.



2015. júl. 30. 21:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
75%

Én csak a saját nézetemet tudom leírni. Az első találkozáskor, látáskor (akár fénykép, akár élő) az ember valami véleményt formál magában a másikról.

Lehet ez pozitív, negatív vagy épp semleges....

ha elsőre van valami pozitív, pl. tetszik az orra :) akkor már van ami benne megfog....

jelenlegi párom nem egy vékony alkat, és túl magas is hozzám.... pedig soha tudatosan el nem tudtam képzelni, hogy egy pocakos pasival járjak, vagy épp szerelmes legyek belé!

de abban a pár órában, az első találkozásunkkor úgy levett a lábáról a kisugárzásával, hogy csak na!

Egyébként a sötétbarna szeme, és tekintete fogott meg :) majd szép lassan mindene....


37/N

2015. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
66%

27-28-31, igen. Én is ezt írtam.


(De érzelmi okokból sok fiú figyelmen kívül hagyja a tényeket, bárhányszor is mondjuk nekik ezt. Az már csak hab a tortán, hogy ebben a szituban is leginkább avval a magatartással vadítják el maguktól a nőket, hogy a nők saját magukról adott ezen információit simán lesöprik az asztalról. Elmondod, hogyan juthat a bugyidba, és lehülyeségezi. Hát, jólvan. Nem kényszer a tortaevés.)

2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
61%
Arra nem gondoltál még, hogy nem a külsőd miatt nincs sikered, hanem mert árad belőled a negatívság? Én sem akarnék olyannal lenni, aki mindig pesszimista és főleg nem olyannal, aki birka módjára megy a nyáj után és azt hangoztatja, amit a vezér mondott neki. (jelen esetben azt, hogy minden nő a külsőre megy csak)Technikai oldal: Amúgy a 'kísérletednek' semmi validitása nincsen. Mint mondtam, egyszerűen sok esetben simán lehet, hogy neki érdekesebb volt a mondanivalója, nem úgy indult neki, hogy úgy is lekoptatnak, több közös volt bennük vagy csak nem áradt belőle a negativitás. Még ha ezeket nem is vesszük számba, ezen a területen nem lehet hipotézist bizonyítani, csak hipotézist megdönteni. Egy ilyen kutatás eleve nem 100%-os, még a szabályok betartása mellett sem.
2015. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Mi baj van a belsőmmel ? Semmi extra nem vagyok. Nem szoktam okoskodni, ide csak a tényeket írtam le. A külsőm elég problémás a mai normák szerint. Leírtam már. Az pedig, hogy negatív vagyok a legnevetségesebb hülyeség amit olvastam itt, pedig volt választék :))


Kezdjük ott, hogy az egészet azért csináltam, mert nem hittem ebben, hogy valóban így volna és mégis bebizonyosodott. Jobban örültem volna ha az első alkalommal tévedek de nem így alakult.


# 25/33 A barátom párja számomra nagyon csúnya, legalább 100 kiló és bár normálisan öltözködik nekem teljesen ellenszenves úgy ahogy van. A sporttársaitól meg is szokta kapni a magáét emiatt. Vannak olyan nők akikkel feltehetően én sem mennék el, de azért több százból lett volna jó néhány :)))


Nevetségesek vagytok mind, főleg az, amikkel érvelni próbáltok. A kísérletnek pedig nagyon is van validitása, mert bőven eleget megmutatott a valóságból és abból amilyenek a mai fiatal nők. A baj az, hogy mai fiatal férfiként nekem csak ilyenek jutnak, vagy mehetek az 50 évesekhez, de ezt nem igazán tartom esztétikusnak. Rendben ronda vagyok, sőt most már negatív és okoskodó szemétláda, emberi hulladék is, de azért több száz nőből had legyen már nekem is egy aki elfogad ilyennek. Vagy csak nekünk eltűrni a nők hülyeségeit ? Egy nagy frászkarikát :))

2015. júl. 31. 17:05
 35/48 anonim ***** válasza:
32%
Nézd, valójában tök felesleges ebben a kérdéskörben kikérni a nők véleményét. A világon a legnagyobb kereslet a p*ncira van (kivételes esetekben a szeretetre, de ha egy férfinek nem csak a nő nemiszerve kell, akkor megbélyegzik puhap*csnek, nyominak, lúzernek ami tetszik). A nőknek tök mindegy milyen a belsőjük, vagy az erkölcsük, becsületesek e vagy totál bunkók, minden nap találnak minden ujjukra 10 férfit minimális energiabefektetéssel, ezért van az, hogy ha te nem vagy sikeres a nőknél, akkor azt a te hibádnak mondják. Hisz ott van több tucat másik hím, pont le se sz*rják, hogy egyel több vagy kevesebb. Ha bemész egy boltba, az eladó se fogja azt mondani, hogy ne vedd meg ezt meg azt, mert át van címkézve a lejárati idő, vagy szimplán nem éri meg. Ugyanez van ebben az esetben is. Ezerből ha 1 nő részben elismeri, hogy rohadtul el vannak tájolva a mai csirkék úgy ahogy vannak. Külső (az ő nyelvükön kisugárzás, de valójában ez a külsőt takarja), pénz (hatalom, pozíció, etc, etc), ez a kettő, amik alapján választanak az esetek 99,9%-ban. Nem gyanús, hogy ezen a fórumon is minden csaj így a belső úgy a belső, ha meg kimész az utcára pont az ellenkezőjét látod? De ahogy mondtam, felesleges velük erről vitázni, a terméket el kell adni, a nők is eladják magukat és sokkal egyszerűbb úgy, hogy ők a kis tündérek, akiknek a belső az elsődleges, mintsem hogy kimondják, hogy külsőre, társadalmi pozícióra és pénzre mennek.
2015. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
82%

"mehetek az 50 évesekhez, de ezt nem igazán tartom esztétikusnak."

Pedig nyugodtan mehetnél. Abból amit leírtál, az következik, hogy bárkinek bárkit, még a csúnya 50 évest is el kéne fogadnia. MIT VÁLOGATSZ????

2015. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
68%
:DDD Nem tudom, ti hol jarkaltok, de annyira gaz, az ahogy probaljatok mindenkinek bemagyarazni, hogy csak az 10/10-es, penzes pasiknak van/lehet baratnojuk. Nezzetek mar korul...
2015. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
36%
Senki nem mondta ezt, fuss neki még párszor, hátha sikerül értelmezni.:)
2015. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
36%
Először talán olvass utána, hogy milyen egy igazi kísérlet, ami tényleg ér valamit, utána próbáld valaki olyannak bemagyarázni, aki ezzel foglalkozik. Amúgy igen, te aztán nem vagy tele negativitással, ugyanakkor ez süt kb minden mondatodból, vádolsz mindenkit, csak magadat nem.(és itt megint nem a külsőről van szó)
2015. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
55%

Most, hogy így sikerült a már meglévő törvényszerűségek mellé még egyet gyártanod saját magadnak, nyugodtan hátra dőlhetsz a foteledben, nem vagy többé hibás, hogy nincs és nem is lesz bartátnőd, hanem a nők, akik felszínesek.

Bár, ha igaz az , hogy alapvető elvárás,hogy a fèrfi nézzen ki jól, akkor talán az is igaz lehet, hogy a nők a pénzre hajtanak.Esetleg ennek még utána járhatnál, mert ha ez is beigazolódik, akkor nincs más hátra,mint a meggazdagodás útjára lépni és akkor neked is lehet majd barátnőd, mert arra kevés esély van ,hogy szebb leszel valaha is.Szóval még nincs minden veszve!

2015. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!