Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon aljas voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon aljas voltam?

Figyelt kérdés

Épp készültünk szexelni egy pasival és amikor megláttam a himbilimbijét hangosan felröhögtem! :D Nem a rossz szándék vezérelt de egyszerűen annyira szánalmas volt ráadásul előtte magyarázta hogy kell a büntetés kislány? :D

Miután felnevettem összekapkodta magát néhány csúnyaságot vágott a fejemhez majd hirtelenjébe távozott.



2015. aug. 2. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fogtok a közeljövőben szexelni az biztos.
2015. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
50%

kicsit!

nagyon zanza volt??

2015. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, szánalmas vagy, ez az amit soha nem mondunk egy fiúnak, még ha így is gondoljuk. Íratlan szabály. Lehet, hogy egyé egész életre oda a szexuális élete, mert miattad görcsölni fog. Mit szóltál volna ha kiröhögi a melleid, hogy szunyogcsipés, vagy nagy tőgy?
2015. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3as

Ha meg akar erőszakolni lefújon sprével mint a legyet!! :P


4es

Semmi baj nincs a melleimmel pont jók szóval ilyesmire nem sok esélyt látok :D

2015. aug. 2. 22:14
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Paraszt voltál egy agrárországban. :D
2015. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

6os

Ahhhaa :D


De most komolyan ennyire bántja ez a pasikat ?

2015. aug. 2. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha valamelyiknek nagyon szeretnél beletaposni a lelkivilágába,ez a Jolly Joker.Én csak akkor alkalmaztam,mikor oltári büdös bunkó p..raszt volt az ember...de szerintem azért ez olyan sértés,ami eléggé üt.Szóval nem volt szép tőled.
2015. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Pár év és szép lassan elhízol, ráncos lesz a bőröd, lógnak majd a melleid. Nagy valószínűséggel rossz kapcsolatban/házasságban, vagy elváltan fogsz élni egyedül egy gyerekkel a nyakadon. Na akkor már nem fogsz annyira nevetni. :)
2015. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem aljas csak tapló. Gondolom ittatok es az galan mentsegedre szolgal, hogy tulsagosan oßzinte voltal :-).


Nem illik ilyet igy mondani. Helyette szepen is meg lehet fogalmazni, hogy ez igy nem fog menni. Egyebkent kivancsi vagyok mirefol nevettel kicsi volt vagy csak himbalodzott...mert nem ugyanaz a kategoria. Ha kicsi akkor ezt nyilvan tudja nem te lehettel az elso aki mineveti, de ha csak nem volt eleg nagy neked es eleg kemeny, akkor azzal jol megbanthattad es okozhatsz kart.

Sok pasi nagyon aggodik azert, hogy helyt "alljon" ;-). Bizonyos kor vagy testsuly folott vannak allekonysagi problemak, az alkohol se baratja a faroknak stb.

Ertelmes kedves lanyok ezt tudjak kezelni es feltamasztjak a halottat is es szexelnek egy jot. Ha meg nagyon nem mukodik vagy tenyleg icike picike es nincs az ipsenek se nyelve se ujjai hát akkor jon a beszelgetos semmi gond aranyom ugy megfajdult a fejem vagy elalmosodtam vagy ne haragudj most megse fog menni. Ugyis erzi a masik ha ez a gond.

Kirohogni csak azt er, aki elotte bunkozott es menozott es szandekosan akartad alazni.

Kisse ugy tunik itt az utolso eset all font. Lehetett volna ezt is kedvesebbe azert. Orulj, hogy megalazottsagaban nem utott meg. Nem minden ferfi veszi ennyire konnyeden a kritikat.

2015. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Jah, ez elég aljas, illetve ha mondhatok ilyet szerintem a te viselkedésed is szánalmas valahol. Tipikus idétlen, butácska, nyerítő p*csa képe jelent meg előttem.
2015. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!