Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon aljas voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon aljas voltam?

Figyelt kérdés

Épp készültünk szexelni egy pasival és amikor megláttam a himbilimbijét hangosan felröhögtem! :D Nem a rossz szándék vezérelt de egyszerűen annyira szánalmas volt ráadásul előtte magyarázta hogy kell a büntetés kislány? :D

Miután felnevettem összekapkodta magát néhány csúnyaságot vágott a fejemhez majd hirtelenjébe távozott.



2015. aug. 2. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10-es nekem is egy buta nő képe jelent meg. Az érzelmi intelligenciád konkrétan nulla és abból ,hogy folyamatosan rossz számot írsz ki arra ,hogy melyik kommentre reagálsz az jön le, hogy az IQ-d sem túl sok! Feltételezem ha téged röhög ki valaki olyan dolog miatt amiről nem tehetsz akkor ő azért bunkó paraszt.
2015. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak egy éretlen, buta libácskáról van itt szó, aki még önelégült is.

Ez a tetted enyhén szólva volt bunkó, semmi empátia nem szorult beléd! Az meg mi már, hogy "annyira szánalmas volt ráadásul előtte magyarázta hogy kell a büntetés kislány" ?? Ha már eleve így álltál hozzá, akkor minek mentél bele? Vagy miért vártad meg a "himbilimbi-elővételt" is? Meg különben is, ez az "épp készültem szexelni egy pasival" duma is elég gáz! Kifejezett ri*nc, ennyi!

2015. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Majd visszaadja az élet neked, ne félj.
2015. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!