Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapott. Elhagyott. Ki lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 09:30
1 2 3
 11/23 menta34 ***** válasza:
#10 Nem mindenkivel lehet taktikázni. Talán azzal sem, akiről azt hiszed, hogy igen. Én Wandával értek egyet :)
2015. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

Az nem taktika, ha a férjem a szülőszobában fogja a kezemet, és nem a kocsmában ünnepli a haverokkal a szülésemet, azaz az ő gyerekének a megszülését. Taktika az, amikor meghazudtolom önmagam egy cél elérése érdekében.

Ajánlott irodalom: Rákosi Gergely, Tigrisugrás.

2015. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem értetted meg amit írtam :) De nem baj. Amit leírtam, az már okozat.. Nem az ok, nem a taktika része.

Taktikára használhatnám a TARTÁS szót, ami manapság nagyon kevés nőben van meg és amiért a férfiak nem tudnak nőként tekinteni egy nőre, hanem egy eszközként tekintenek a nőkre legtöbbször.

A mai fiatalaok közt nem szokás udvarolni (mert ciki, meg mert a nő kihasználja, meg amúgyis egy igazi NŐ ki tudja fizetni a saját fogyasztását), és semmi olyan dolog nem szokás, ami pl a 90-es években még szokás volt. Vagy normálisnak számított.

Hiba mindenhol van, régen is voltak ilyenek, de manapság egyre több.

Én nem irodalmat ajánlok neked, mert avval semmit nem érsz el az életben, hanem egy olyan társat, aki nem csak rabszolgaként tekint rád, hogy főzzél mossál takarítsál, aki tisztel téged, mint gyerekei anyját, feleségét, barátnőjét. És végül olyat, aki kb a legkisebb bajtól a legnagyobbig ott van melletted 200%-ban és nem úgy beszél veled, mintha a seggéből rángatott volna ki (bmega kötőszó 2 percenként). Bár a mai világban ilyet találni kb lehetetlenség. De ha végig gondolod csak egy cseppet is, nyilván van oka annak, hogy az én párom így áll hozzám, tisztel a mai napig is ... Talán mert én is így állok hozzá. Tehát nem csak én várom el h kapjak, hanem adok is. De őszintén mondom, nem hibáztatlak azért mert nem érted miről beszélek, nagyon sok fiatlanak halvány gőze sincs arról mit jelent mindez amit leírtam. Nyilván ezért irtam, hogy nem irigylem egyáltalán azokat a mostani 20-on éveseket, akik most értek el a párkeresős korba.

2015. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen pökhendi mint az utolsó kommentelő hölgyemény szokott itt nagyképűen írogatni aztán meg ezek sírnak,hogy jaj a szemét férjem megcsalt! Hol tisztelet az,hogy kapsz rózsát? Meg hogy ott ül a szülésnél? Bameg..:D Ez természetes dolog, és a tisztelet az hol taktika neked? Miért van itt ennyire sok okos? ÉS WANDÁNAK ADOK IGAZAT. Te meg menj vissza a burokba,hátha egyszer kiszakad és úgy ütöd be a fejed,hogy újra beindul az agyműködésed.
2015. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Katonai környezetben a taktika egyáltalán nem ezt jelenti. Miért hazudtolná meg valaki magát azzal hogy taktikàzik?
2015. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 menta34 ***** válasza:
#14 +1
2015. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
Csak ennyit mondanék: első nagy szerelmem, az első igazi rózsaszín köd, kívül-belül mindennél jobban szerettem: több mint egy évig nem hagytam, hogy "megkapjon", pedig lett volna rá lehetőség. Egy napon "átkattant" és közölte, hogy hagyjam békén, esetleg egy-két dugásra lettem volna jó, így nem kellek. Második, jelenlegi szerelmem: első beszélgetésünk után pár órával lefeküdtem vele. Több hónapja együtt vagyunk és az együttélést tervezzük. Sosem lehet biztosan tudni, melyik pasi értékeli, ha "nem kap meg" hamar, ha vársz rá, vagy neki kell rád és melyik akar azonnal a mély vízbe ugrani. 20/L
2015. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Látom, te sem érted miről beszélek, sebaj.. Biztos ezért van neked is boldog, tartós párkapcsolatod, ahol egyenlően szeretitek és tisztelitek egymást.. A kis takony most megmondja a magáét, belázad, mert azt gondolja, hogy tizen x évesen már mindent látott :) Pont az ilyen eszesek miatt van az, h ma már a lányok el vannak k**va, a fiúk meg el vannak buz**lva, egyikük sem a nemének megfelelően viselkedik aztán feljönnek ide GYK-re rinyálni:

a barátom megcsalt

a barátnőm nyitott kapcsolatot akar

nem találok nőt, mert mindegyik átver, kihasznál

csak arra kellek a pasiknak..


Na ez aztán a jó élet :)

Nem baj, fiatalok vagytok még, kell h edzőjetek.

Most pont ez történik veletek. Hajrá :)

2015. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

azért a több, mint 1 évig már nem egészséges. Nem csodálkozom, hogy átkattant a párod :)

Erről beszélek, hogy a mai fiatalok a végletek emberei.

Vagy mindent vagy semmit. Aranyközépút luxus.

2015. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tizenéves.. 26 vagyok de nem gond, ebből is látszik,hogy idióta vagy és nem kérdezel... De idézve Woody Allent:

"Ne állj le vitatkozni hülyékkel, mert lerántanak a szintjükre és elvernek a rutinjukkal" És taktika az nem az amiről beszélsz és nem párkapcsolatba való,de hát... minek is írok,te annyira okos vagy:)))))))))))))))

2015. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!