Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapott. Elhagyott. Ki lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 09:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

De jó....a Nők sem egyformán gondolkoznak!!!!

Szóval ami taktikázást illeti.....a legnagyobb probléma egy kapcsolat elején a hazudozás és a színészkedés. Beszélhetünk itt szexről, meg önmegtartóztatásról, de ez nem erről szól....őszintének kell lenni és pont.

A lényeg a másik fél tisztelete és megbecsülése. Nem értek azzal egyet, hogy ezt bárkinek is ki kéne érdemelni, ez mindenkinek jár csak néhányan visszaélnek vele. Nagyon sok hapsi eszközként kezeli a Nőket, Trófeák amiket el kell ejteni ,majd dolga végeztével odébbállni. Nem minősítem ezeket az "urakat", de kilométer messzeségből ki lehet őket szúrni a viselkedésük,hozzáállásuk alapján. Egy tapasztalt Nő ezt 5 perc alatt kiszúrja és szépen továbbáll, vagy naivan elhiszi a sok bókot amit kap és az első szex után értetlenül tapasztalja, hogy ez megint megtörtént vele.

Aki trófeákra hajtanak azok nem szoktak egy Nővel "feleslegesen" szenvedni, rászánnak egy adott időt és összeget és ha nincs fogadókészség már lépnek is tovább....mert célirányosak és nem szeretnek szenvedni.

Ha egy pasit 3 hónapig fárasztasz a mai világban az tuti hogy idő előtt odébbáll, csak a nagyon kitartóak vállalják ezt be, és gyakran úgy, hogy tartanak közben másik barátnőt is levezetésképpen.

A mai világban az első szexnél kb 1 hónap a plafon, de a 2-3 hét ami gyakorlatban működik. De ami a lényeg....hogy ezt a helyzetet a lány hogyan kommunikálja a pasi felé, mert ha hiteles és őszinte, akkor a pasi bármennyit várna érte, de ha ezt megjátssza, akkor az első szex alkalmával lebukik.Érzékeltetésképpen az egyik srác meséli nekem (22 éves), hogy talált egy lányt aki visszahúzódó, kicsit szégyelli is magát, 1 hét után volt az első csók, 3 hét után engedte meg hogy felmenjen hozzá és közeledjenek egymáshoz, majd amikor kicsit összemelegedtek, akkor derült ki, hogy teli van tetoválva, meg intim piercinget visel. Finoman szólva nem volt hiteles az előadás.

Vállalni kell önmagunkat, ha a másiknak nem Te vagy az esete akkor előbb vagy utóbb úgy is odébbáll és nem vesztegetitek egymás idejét feleslegesen.

37F

2015. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#17-es vagyok. Nem a párom volt, hanem a barátom, az ismerkedés fázis tartott idáig. A manapság divatos barátság extrákkal-t akart, amibe én nem mentem bele. Ilyen helyzetben szerinted mi az arany középút? Amikor te olyan szerelmes vagy, annyit jelent ő neked, mint soha senki, de tudod, ha "engednél" neki, az történne mint a kérdezővel? Így is fájdalmas volt megérteni hogy csak arra kellettem volna, szóval a kérdés feltevőjének még szörnyűbb lehet, ti meg itt szapuljátok egymást.
2015. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"22" reagálva

Ha egy pasi közli Veled, hogy semmi komolyabb nem lehet csak szex és Te ezt elfogadod, akkor ne mutogass másra. Őszinte volt, és nem kényszerített semmire. Ha pedig Számodra ez nem felel meg,akkor elkerülöd messziről.

37F

2015. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!