Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek még h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek még h ne legyen ilyen átkozottul sz*r? :/

Figyelt kérdés

Szeretek valakit,aki eldobott magától és most jóideje kapcsolatban van 1 lánnyal akivel én egy suliba járok.Mivel minden nap látom a lányt,így folyton eszembejuttatja a fájdalmamat és egyszerűen rosszul vagyok tőle h ez a lány birtokolja mindazt amire én vágyok...és ez a helyzet már tavaly augusztus óta megy (kissebb megszakítással mikor karácsony körül szakítottak,a srác visszajött hozzám,én megbocsájtottam és aztán 2 hónap után megint eldobott magától).

Azóta én mindent megpróbáltam már h felejteni tudjak de komolyan.Belevetettem magam a tanulásba,összehoztam 1 felsőfokú nyelvvizsgát,tettem előrehozott érettségit,most készülök a többi érettségire,minden nap futok,heti 5x edzek,eljárok bulizni stb csak h lefoglaljam magam....de mindez úgyérzem néha semmit sem ér :( pedig direkt próbálom magam a végletekig lefárasztani hogy este mikor lefexek ne legyen erőm már Rá gondolni....mégsem sikerül,nem vagyok jobban azóta sem :(


2010. márc. 8. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Kellemetlen. Próbáld visszaszerezni azt, aki eldobott magától, ez az egyik megoldás.
2010. márc. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom milyen rossz érzés, de ez sajna ilyen. Igaz a mondás h az idő gyógyítja a sebeket..
2010. márc. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Keres valaki mást, járj bulizni környékez meg embereket, találsz mást a nevét is elfelejted.
2010. márc. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém:(

Azért nem semmi,hogy így tudsz koncentrálni a tanulásra! Büszke lehetsz magadra,hogy ilyen sikereket értél el ennyi lelki fájdalom után!:) Szerintem ne add fel ezt az életmódot és a továbbiakban is tanulj ilyen sikeresen! Hidd el,hogy lesz olyan férfi aki megbecsül Téged és a tenyerén fog hordozni. Persze fájdalmas,de gondolj bele mennyi boldog percet vesztegetsz rá! Vmi oka volt annak,hogy többször is vége lett...vszínű nem működne a jövőben sem! Miért szeretsz olyat aki csak fájdalmat ad cserébe? Behódolsz az exednek és ő ezáltal úgy tekint rád mint egy becserkészett préda! Ne mutasd,hogy fáj, tegyél úgy mintha nem is érdekelne a dolog, hidd el ez fogja érdekelni, és felfigyel Rád mégha nem is mutatja,ha meg nem akkor meg végképp hagyd a fenébe!

Bocsi ha valahol keménynek tűnik a véleményem,csak segíteni szeretnék! Rem. sikerült!:)

2010. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sose fuss a busz utan,mert jon mindig kovetkezo.
2010. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ne dramatizáld túl (pl. eldobott magától). Volt egy kapcsolatod, vége. A múltad része. A jövődé viszont nem.

Nyugodtan gondolj rá. Idézd fel a szép emlékeket. És fogadd el, hogy ez a helyzet.

Ilyen pasi mellett sose éreznéd magad biztonságban, mindig attól rettegnél, mikor lép le. Kell ez neked?

2010. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van igazság abban amit mond az utolsó: ha még vissza is jönne akkor avval csak rosszul járnál, mert csak kihasznált, a mostani bnője előtt. A fájdalom az ezzel járó dolog, kívánom h legyél rajta túl minél hamarabb.


Az külön jó, hogy a fájdalmat 'fel tudtad használni'. Van aki a fájdalmát munkába öli, van aki viszont képtelen ilyenkor bármire is koncentrálni.

2010. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem túl dramatizálom.Csak az a baj h tulajdonképpen mi hivatalosan sosem jártunk.Mindig 1ütt voltunk de másképp jött ki a lépés...hosszú.Nekem sosem adta meg azt a státuszt amit a mostani barátnőjének :/ És mivel nem jártunk,ő szó szerint 1ik napról a másikra összejött ezzel a lánnyal és nekem még csak 1 rossz szavam sem lehetett...akkor nem is igazán tudta h nekem ez milyen rossz.De miután "visszafogadtam" elmondtam neki és megígérte hogy soha többé nem bánt így meg....hát mégis megtette.

Rossz hogy tehetetlen vagyok magammal szemben :/

2010. márc. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!