Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyikünknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

Múltkor mikor barátomnál voltam egyik nap megígérte, hogy másnap mikor megyek haza reggel elkísér engem busszal (a szomszédos városban lakom, busszal kb 20 perc), és vesz nekem 1-2 ruhát szülinapomra, mert most nem kaptam tőle semmit, mondta h majd ez lesz az ajándékom. Aztán másnap reggel nem sikerült olyan korán kelnünk ahogy ő akarta (1 órával később keltünk) úgyhogy kijelentette, hogy ő nem megy fel ilyen melegben. Ezt a kifogást eléggé átlátszónak tartottam, hisz 1 órával korábban sem lett volna sokkal kevésbé meleg... ilyenkor már reggel is van, hogy dög meleg van. Persze ezen összevesztünk, mert bántott h megígért valamit és utána meg hirtelen meggondolja magát, és még neki állt feljebb. Na mindegy, túltettük magunkat rajta, és megbeszéltük, pontosabban ő ajánlotta fel, hogy majd pénteken (azaz holnap) feljön elém mert úgyis mennék hozzá, és akkor elintézzük. Erre nemrég közölte velem, hogy holnap délelőtt sok dolga van, úgyhogy menjek valamikor délután... persze megint kiakadtam, mert megintcsak úgy csinált mintha semmit nem ígért volna meg, és ismét neki állt feljebb. Most őszintén, kíváncsi lennék kívülállók véleményére, hogy tényleg én reagálom túl vagy mégiscsak nekem lenne igazam?

Félreértés ne essék, nem az a bajom, hogy nem kapom meg a ruhákat, az ráér részemről, de utálom ha valaki megígér valamit aztán szarik az egészre... főleg ha aztán még be sem látja, hogy hibázott, sőt neki áll feljebb, mert ilyenkor mindig azzal kezd el vagdalózni, hogy mennyi mindent tett meg nekem, és hogy inkább hálás lehetnék... ami oké is, rendben van, de attól még ebben a dologban nem tett meg valamit, amit megígért.



#ígéret #szép szó #ha betartják #úgy jó
2015. aug. 6. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Esetleg annyit megemlíthetnél neki kedves hangnemben, hogy máskor ne ígérjen meg semmit előre, mert beleéled magad.
2015. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
8-as, nem erről van szó, van bőven pénze.
2015. aug. 6. 23:16
 13/16 A kérdező kommentje:

10-es, a 3-as kommentemben írtam, hogy semmi olyan dolog nem jött közbe, amiről korábban nem tudott. A kifogása az volt, hogy "ebédet főz", amire eredetileg is lett volna ideje, sőt én is besegítettem volna neki. Nem gondolom, hogy körülöttem forog a világ, de ha én megígérek valamit, akkor azt vagy betartom, vagy ha lemondom akkor bocsánatot kérek, és nem kifogásokat keresek, és végképp nem csinálok úgy mintha nem lett volna semmi megbeszélve.

És már századjára leírom, hogy nem a ruhák érdekelnek... ez is az ő ötlete volt. Ha azt ígéri, hogy feljön és lesétálunk a Dunapartra ugyanennyire bántana, ha úgy érzem csak amiatt mondja le mert nincs kedve átlátszó kifogásokkal...

2015. aug. 6. 23:22
 14/16 A kérdező kommentje:

11-es, az a gond, hogy nem ez az első eset.. de ilyesmit nem lehet vele megbeszélni, mert ha megemlítem neki rögtön azzal támad nekem, hogy hálátlan vagyok, amiért ő ezt meg azt tette meg már nekem.. (ilyenkor képes évekkel ezelőtti dolgokat felhozni).

Azért is bánt ez engem, azért vagyok ennyire érzékeny erre, mert apám is ilyen, mindent csak megígért, aztán sosem lett belőle semmi... és mára már tudom, hogy rá semmiben nem számíthatok, semmit nem ér a szava. A barátom azért nem ilyen vészes eset, rá tényleg sok mindenben számíthatok, ahogy ő is rám. Csak néha vannak ilyenjei, amit nem tudok hova tenni...

2015. aug. 6. 23:29
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező fogd már fel, hogy hisztis vagy! Elvárod, hogy abban a pillanatban kiszolgáljanak úgy,ahogyan te azt megálmodtad. Hát a 10-es hozzászóló leírta ugyanazt amit én könyörgöm nő létére! Mintha a pasidnak nem jöhetne közbe semmi, nem születtél királylánynak. Én biztos nem tudnék elviselni egy ilyen nőt még 1 hétig se!
2015. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a kérdezővel van a baj. Kicsit túlságosan is szeret belelátni a dolgokba így nem érti a barátja miért nem mondja le tisztességesen a programot ahelyett, hogy kifogásokat talál.


Hát nem tudom. Az lenne a legjobb, ha aranyosan odamennél, átmennél hozzá és megkérdeznéd, hogy mikor jó neki legközelebb, hogy elmehessetek ruhát nézni. Lehet amúgy, hogy megbánta, mert nem akar veled vásárolni, mert úgy gondolja minden nő órákat tölt a boltokban és válogat, pedig vannak kivételek. Kérdezz rá, nem-e zavarja ez, nem-e gondolkodik ilyeneken.


Holnap menj át és kedvesen kérdezd meg, hogy na akkor ráér-e veled elmenni ruhákat nézni? És ha nem, csak legyél szomorú, ne vitázz és kérdezd meg, hogy akkor mikor menjetek legközelebb? Aznap pedig maradj nála vagy nem tudom és legyetek csak úgy együtt.

2015. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!